Łukasz Białkowski oddłużeniowiec z powołania

Łukasz Białkowski oddłużeniowiec z powołania, prowadzi kancelarię oddłużeniową w Łodzi. Oczywiście to w Portalu Dłużnika znalazła pomoc prawną pozwana przez Svea Ekonomi Cyprus. Z pewnością Pani Elżbieta wybierając pomoc prawną, kierowała się tym, aby uzyskać wsparcie specjalistów w sprawach związanych z długami. Istotnie doświadczenie i umiejętności naszego zespołu sprawiają, że kobieta wychodzi z długów. W rezultacie ponownie obroniliśmy ją przed pozwem o zapłatę. Tym razem to Svea Ekonomi Cyprus, musiała uznać naszą wyższość. W wyniku wniesionego sprzeciwu od nakazu zapłaty, sędzia oddalił w całości powództwo wierzyciela wtórnego. W związku z tym, całościowe zadłużenie naszej Klientki zmniejszyło się o 9.530,57 zł, a my jesteśmy gotowi do obrony w kolejnych sprawach.   

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 9.530,57 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Łukasz Białkowski oddłużeniowiec z powołania, pomógł już tysiącom Polaków wyjść z długów

Jeżeli robisz to, co kochasz i praca daje Ci satysfakcję, na pewno odnosisz w niej sukcesy. Z pewnością Łukasz Białkowski oddłużeniowiec z powołania, powołując do życia swoją kancelarię, pragnął nieść pomoc tym, którzy wpadli w długi. Oczywiście sam wie, co oznaczają długi, dlatego tak dobrze rozumie swoich Klientów, a więcej na ten temat przeczytacie tutaj:  https://portal-dluznika.pl/2016/06/06/pan-oddluzacz-kiedys-splacal-dlugi-teraz-wyciaga-nich-innych/. Dlatego powiedzenie, że syty głodnego nie zrozumie, w jego kancelarii nie sprawdzi się, ponieważ sam przechodził przez ten koszmar. Bez wątpienia doświadczenia z dawnych lat pomogły zrozumieć, jak należy prowadzić oddłużanie. Bezsprzecznie także lata pracy w tej dziedzinie, zacznie poszerzyły jego umiejętności i pozwoliły zaoferować zadłużonym szeroką paletę usług. W rezultacie prowadzi dużą kancelarię oddłużeniową, która znajduje się na samym szczycie i utrzymuje wysoką skuteczność podejmowanych działań.

Bronimy pozwaną przez Svea Ekonomi Cyprus 

A my bronimy pozwaną przez Svea Ekonomi Cyprus, i skutecznie wykazujemy niezasadność całego powództwa. W rezultacie roszczenie wierzyciela wtórnego upada w sądzie, co potwierdza wyrok zamieszczony poniżej.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Łukasz Białkowski oddłużeniowiec z powołania

Inna ostatnio wygrana sprawa z Svea Ekonomi Cyprus:

Łukasz Białkowski oddłużeniowiec z powołania