Umowa pożyczki może zawierać klauzule abuzywne

Decydując się na jakiekolwiek finansowanie zewnętrzne , pamiętaj o tym, aby dokładnie zapoznać się z dokumentami. Dlaczego o tym piszemy? Ponieważ umowa pożyczki może zawierać tak zwane klauzule abuzywne, które nie są zgodne z obowiązującym prawem. Oczywiście Pani Irmina zaciągając taką pożyczkę, przeczytała umowę, ale nie wiedziała, że zawiera ona niedozwolone zapisy. Z pewnością nie dziwimy się takiej sytuacji, gdyż nie wszyscy muszą wiedzieć jak taka umowa powinna wyglądać. Ze względu na ten fakt, należy konsultować się ze specjalistami w oddłużaniu, szczególnie, kiedy wierzyciel wniesie pozew do sądu. Istotnie w prezentowanej dzisiaj sprawie, Svea Ekonomi Cyprus przedstawiło umowę, która była naszpikowana właśnie niedozwolonymi zapisami. W związku z tym, broniąc Klientki, podważyliśmy zasadność roszczenia. Sąd oddalił w całości powództwo Svea Ekonomi Cyprus.

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 9.583,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Umowa pożyczki nie zawsze jest zgodna z prawem

Naiwnie wierzymy, że decydując się na kredyt czy pożyczkę, instytucja finansowa działa zgodnie z prawem. Oczywiście nie każdy chce nas oszukać, ale trzeba mieć świadomość, że jednak nie zawsze zapisy w umowach są zgodne z prawem. Dlatego, kiedy nie radzisz sobie ze spłatą zaciągniętego zobowiązania i trafi ono do sądu, zadzwoń do naszej kancelarii oddłużeniowej. Ponieważ jesteśmy ekspertami w sprawach związanych z długami, żadna umowa pożyczki nie ukryje przed nami swoich tajemnic. Z pewnością Ty nie musisz widzieć, które zapisy są niedozwolona, od tego są nasi specjaliści. W związku z tym, nie poddawaj się, kiedy zostaniesz pozwany, a sąd doręczy Ci nakaz zapłaty. Po analizie dokumentów sprawy, możemy skutecznie podważyć zasadność powództwa i obronić Cię przed dochodzonym procesowo roszczeniem.

Skutecznie bronimy w sądzie przed pozwem od Svea Ekonomi Cyprus

Działamy na rzecz pozwanej przez Svea Ekonomi Cyprus i bronimy ją przed pozwem wierzyciela wtórnego. W rezultacie wygrywamy ten spór o zapłatę. Sąd oddala powództwo.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Umowa pożyczki

Umowa pożyczki