Szybka pożyczka pozabankowa przez Internet

Nie udawajmy przed samym sobą, że pożyczanie pieniędzy rozwiąże nasze kłopoty finansowe. Bez wątpienia szybka pożyczka pozabankowa przez Internet, którą zaciągnęła Pani Halina, dała początek jeszcze większym kłopotom finansowym. Istotnie po niej przyszły kolejne, a długi nieustannie rosły. Zanim kobieta zorientowała się, co tak naprawdę się dzieje, jej zadłużenie sięgnęło prawie 100 tysiąca złotych. Niewątpliwie było kwestią czasu, aż sprawy zaczną trafiać do sądu. Istotnie tak się stało i jako pierwsze wniosło pozew o zapłatę Innovatio Risak Solutions. W związku z tym, pozwana skontaktowała się z naszą kancelarią oddłużeniową i przekazała reprezentację w tym sporze. W wyniku podjętych czynności prawnych, skutecznie podważono zasadność roszczenia wierzyciela wtórnego. Sąd oddalił w całości powództwo Innovatio Risk Solutions.   

Powód: Innovatio Risk Solutions Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 3.946,78 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Szybka pożyczka pozabankowa przez Internet, najczęściej powoduje wpadniecie w długi

Chyba wszyscy cenimy sobie szczerość. Dlatego nie widzimy powodów, aby tym bardziej oszukiwać samego siebie, kiedy pojawiają się kłopoty finansowe. Istotnie w takiej sytuacji zróbmy rachunek sumienia i postarajmy się znaleźć pieniądze, które są w naszym zasięgu. Bez wątpienia, kiedy realnie spojrzymy na nasz budżet, bez trudności znajdziemy środki, które możemy przeznaczyć na naprawdę potrzebne rzeczy. Z pewnością analiza ponoszonych wydatków przyczyni się do tego, że zobaczymy, co jest zbędne, a co naprawdę wymaga uwagi. Bezsprzecznie szybka pożyczka pozabankowa przez Internet, nie jest dobrym wyjściem z sytuacji. Niewątpliwie za jakiś czas trzeba ją spłacić, a jak to zrobimy, gdy już teraz brakuje nam pieniędzy. W związku z tym, zanim zawnioskujesz po nowy kredyt czy pożyczkę i wpędzisz się w jeszcze większe długi, poszukaj pieniędzy w ramach swoich dochodów.

Sąd oddal powództwo Prokura

Nasz Klientka dopiero zaczyna oddłużanie, ale już na starcie osiągnęła sukces. Oczywiście dzięki pomocy prawnej mecenasa z Portalu Dłużnika, skutecznie obroniła się przed pozwem Prokura.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Szybka pożyczka pozabankowa przez Internet

Inna ostatnio wygrana sprawa z Innovatio Risk Solutions:

Szybka pożyczka pozabankowa przez Internet