Pożyczka dla zadłużonych bez BIK

Kiedy wpadłeś w długi, zapewne tak jak Pan Patryk, próbujesz sam zaradzić powstałej sytuacji. Niewątpliwe chcesz jak najlepiej, ale pożyczka dla zadłużonych bez BIK oferowana w sieci, nie pomoże Ci z nich wyjść. Oczywiście wiemy o tym opierając się na doświadczeniach naszych Klientów. Istotnie także pozwany przez E-Kancelarię Grupę Prawno-Finansową popełnił ten błąd i zaciągnął kolejne, bardzo drogie zobowiązanie. Istotnie była to jego ostatnia pożyczka, która spowodowała kompletny zator finansowy. Ale dzisiaj prezentujemy rozstrzygniecie w sprawie związanej z innym długiem, ponieważ ten nie został jeszcze pozwany. Chociaż powód, czyli E- Kancelaria twierdziła, że jest on jej dłużny 2.729,00 zł, my mieliśmy odmienne stanowisko. W rezultacie wykazaliśmy niezasadność powództwa, a sąd wydał wyrok oddalający całe roszczenie powoda.

Powód: E-Kancelaria Grupa Prawno Finansowa S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 2.729,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pożyczka dla zadłużonych bez BIK nie uwolni Cię od długów

Nikt nie posiada czarodziejskiej różdżki, aby odczarować sytuację i sprawić, aby długi po prostu, ot tak sobie zniknęły.  Godnym uwagi jest fakt, że także pożyczka dla zadłużonych bez BIK, którą można znaleźć w Internecie, nie załatwi sprawy. Co więcej, osoba, która nadal się zadłuża, a nie posiada zdolności kredytowej, naprawdę robi sobie wielką krzywdę. Przede wszystkim pakując się w bardzo drogie zobowiązania finansowe, coraz bardziej pogrąża się w długach. W rezultacie doprowadza do krachu i nie może już realizować żadnych płatności. W związku z tym powstają nowe długi, nawet bez zaciągania kolejnych pożyczek. Ponieważ zaczyna zalegać z płatnościami za prąd, gaz, czynsz, pojawiają się nowi wierzyciele, a dług rośnie i rośnie. Dlatego w chwili pojawienia się trudności ze spłatą zaciągniętych zobowiązań, czym prędzej skontaktuj się z naszą kancelaria oddłużeniową.

Klient Portalu Dłużnika wygrywa w sądzie z E-Kancelarią Grupą Prawno-Finansową  

Reprezentując pozwanego przez E-Kancelarię, wykazaliśmy niezasadność roszczenia. Sąd wydał wyrok i oddalił całe powództwo.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pożyczka dla zadłużonych bez BIK

Inna ostatnio wygrana sprawa z E-Kancelaria:

Pożyczka dla zadłużonych bez BIK