Trafny sprzeciw od nakazu zapłaty

Jedni Klienci żegnają się z naszą kancelarią oddłużeniową wolni od długów, a inni dopiero zaczynają swoją walkę. Istotnie pozwany o zapłatę przez Alektum Capital, dopiero rozpoczyna oddłużanie z pomocą mecenasów z naszej kancelarii. W związku z tym, musi uzbroić się w cierpliwość i postępować zgodnie z udzielanymi wskazówkami. Ponieważ w prezentowanej dzisiaj sprawie, trafny sprzeciw od nakazu zapłaty zrobił to, co powinien, Pan Wiktor wygrał ten spór. Oczywiście wszystkie podniesione argumenty, zostały poprzedzone dokładną analizą dokumentów. Dodatkowo, każdy zarzut przemawiający za niezasadnością powództwa, poparto merytorycznym uzasadnieniem. Bez wątpienia tylko dzięki naszej profesjonalnej i kompetentnej pomocy prawnej w oddłużaniu, Klient może teraz cieszyć się z sukcesu.   

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu: 2.140,08 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Trafny sprzeciw od nakazu zapłaty, to podstawa sukcesu w oddłużaniu procesowym

Masz długi, więc czeka Cię windykacja. Z pewnością po etapie polubownym, zacznie się tak zwana windykacja twarda, czyli sądowa. Oczywiście chodzi tutaj o to, że wierzyciele zaczną wnosić do sądów pozwy o zapłatę. Niewątpliwie brak reakcji pozwanego, może dla zdecydowanej większość, skończyć się egzekucją komorniczą. Istotnie, aby tego uniknąć, należy bronić się, a trafny sprzeciw od nakazu zapłaty, to klucz do sukcesu w oddłużaniu procesowym. Bez wątpienia podejmowane w tym kierunku przez naszych mecenasów czynności, są jak najbardziej profesjonalne. Bezsprzecznie kompetencje zespołu Portalu Dłużnika, przekładają się na sukcesy tych w imieniu, których działamy. Dlatego, kiedy odebrałeś przesyłkę w sądu, a w niej znajdują się dokumenty związane z pozwanym długie, skontaktuj się z nami. Nie czekaj biernie, aż komornik zajmie Twoje konto, tylko działaj.

Bronimy pozwanego przez Alektum Capital

W sporach sądowych o zapłatę nie ma miejsca na amatorskie działanie. Bez wątpienia w prezentowanej dzisiaj sprawie, nasz mecenas wykonał swoją pracę, tak jak przystało na eksperta w oddłużaniu. W rezultacie sąd oddalił powództwo Alektum Capital.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Trafny sprzeciw od nakazu zapłaty

Inna ostatnio wygrana sprawa z Alektum Capital:

Trafny sprzeciw od nakazu zapłaty