Oddłużanie w Łodzi w naszej kancelarii

Nie zwlekaj tak jak Pan Piotr z podjęciem decyzji o oddłużaniu. Chociaż jemu też wydawało się, że zapanuje nad swoimi długami, w końcu cała ta sytuacja go przerosła. Bez wątpienia decyzja o skorzystaniu ze specjalistycznej pomocy prawnej, okazała się przełomowa. Oczywiście skuteczne oddłużanie w Łodzi w naszej kancelarii, zapewne potrwa jaki czas, ale już teraz Klient widzi efekty naszej pracy. W związku z tym, prezentujemy wynik naszych działań, podejmowanych w sprawie z powództwa Alektum Capital. W rezultacie sąd oddalił w całości powództwo wierzyciela wtórnego.   

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu: 2.005,37 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Prowadzimy skuteczne oddłużanie w Łodzi w naszej kancelarii

Wielu zastanawia się, jak można zaciągać kolejne pożyczki, siedząc już po uszy w długach. Oczywiście ktoś, kto nie wie jak myśli zadłużona osoba, po prostu tego nie zrozumie. Bez wątpienia takie działanie wynika z przekonania, że poradzimy sobie sami z kłopotami finansowymi. Istotnie wówczas najlepszym rozwiązaniem wydaje się sięganie po kolejne zobowiązania i przeznaczanie pieniędzy na spłatę tych, które już mamy. W wyniku takich działań, ani nie spłacamy istniejącego zadłużenia, tylko powodujemy jego wzrost. Godnym uwagi jest fakt, że wielu dłużników ukrywa przed najbliższymi swoje problemy, co także sprzyja pogłębianiu długów. Z pewnością życie w ciągłym stresie, nie sprzyja podejmowaniu właściwych decyzji, W związku z tym, skuteczne oddłużanie w Łodzi w naszej kancelarii Portal Dłużnika, okaże się najlepszym rozwiązaniem. Dlatego nie czekaj, aż Twoje zadłużenie bardzo urośnie, ponieważ im wcześnie się z nami skontaktujesz, tym prędzej pozbędziesz się długów

Alektum Capital przegrywa proces o zapłatę

Cieszymy się, że Pan Piotr podjął męską decyzję i w końcu oddłuża się z pomocą naszych mecenasów. W wyniku podjętych czynności prawnych, wygraliśmy dla niego spór o zapłatę z Alektum Capital.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie w Łodzi w naszej kancelarii

Inna ostatnio wygrana sprawa z Alektum Capital:

Oddłużanie w Łodzi w naszej kancelarii

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy