Profesjonalne oddłużanie z parabanków

Pani Katarzyna odbierając sądowy nakaz zapłaty, zrozumiała, że musi podjąć działania, aby dochodzony dług nie trafił do egzekucji komorniczej. Ponieważ nie posiadała pieniędzy, aby zaspokoić żądania firmy pożyczkowej Feniko, postanowiła walczyć. Oczywiście zwróciła się po pomoc prawną w oddłużaniu do naszej kancelarii Portal Dłużnika. Istotnie wiedziała, że profesjonalne oddłużanie z parabanków to nasza specjalność, dlatego po konsultacji prawnej bez wahania zdecydował się na współpracę. W związku z tym, po dopełnieniu wszelkich formalności, mogliśmy zgodnie z prawem, reprezentować pozwaną o zapłatę 3.695,00 zł. Z pewnością pełnomocnik Klientki doskonale wiedział, co robić, ponieważ specjalizuje się w oddłużaniu i posiada doświadczenie w tego typu sprawach. W rezultacie skutecznie wykazał niezasadność podniesionego roszczenia. Niewątpliwie wyrok oddalający w całości powództwo Feniko Finanse, ucieszył Panią Katarzynę i dodał jej siły do dalszej walki z długami.  

Powód: Feniko Finanse Sp.z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 3.695,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Profesjonalne oddłużanie z parabanków

Zdajemy sobie sprawę, że zadłużone osoby szukające pomoc prawnej wiedzą, że profesjonalne oddłużanie z parabanków to nasza specjalność. Z pewnością Ci, którzy zostają naszymi Klientami, nie żałują swojej decyzji. Bezsprzecznie ich oddłużaniem zajmuje się zespół ekspertów, który robi wszystko, aby działać na korzyść zadłużonych. Bez wątpienia nasze wieloletnie doświadczenie w oddłużaniu przekłada się na wysoką skuteczność, którą nieustannie utrzymujemy. Oczywiście nie udaje się nam wygrywać w sądach wszystkich spraw o zapłatę, ale zdecydowana większość rozstrzygana jest na korzyść naszych Klientów. Niewątpliwie w przypadku przegranej nie zostawiamy dłużnika samego. Istotnie wówczas także może liczyć na naszą pomoc w negocjacjach z wierzycielem w celu zawarcia ugody na ratalną spłatę zadłużenia.

Sąd oddala powództwo Feniko Finanse  

Mecenas z naszej kancelarii oddłużeniowej reprezentował w sądzie pozwaną o zapłatę przez Feniko Finanse. W wyniku podjętych czynności prawnych wywalczył dla Klientki wyrok oddalający. Poniżej prezentujemy wydane przez sąd orzeczenie.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Profesjonalne oddłużanie z parabanków

Inna ostatnio wygrana sprawa z Feniko:

Profesjonalne oddłużanie z parabanków