Profesjonalne oddłużanie osób prywatnych

Nasz zespół ekspertów prowadzi profesjonalne oddłużanie osób prywatnych. Oczywiście właściciele firm także mogą szukać u nas pomocy, ponieważ i w tym zakresie się specjalizujemy. Z pewnością Pani Marzena wiedziała o tym i dlatego, kiedy została pozwana przez Smart AI, skontaktowała się z Portalem Dłużnika. Reprezentowaliśmy ją w tym sporze, jako osobę fizyczną, która wpadła w długi zaciągając wiele pożyczek w firmach pozabankowych. W związku z tym, kiedy otrzymaliśmy dokumenty, podpisaliśmy umowę i udzielono nam pełnomocnictwa, przystąpiliśmy do działania. Chociaż pozywający twierdził, że Klientka jest mu winna 8.487,00 zł, w ocenie pełnomocnika pozwanej sprawa wyglądała zupełnie inaczej. W rezultacie uzyskaliśmy wspaniały wyrok. Sąd umorzył kwotę roszczenia, co do 2.912,95 zł i oddalił powództwo w pozostałym zakresie.

Powód: Smart AI Sp. z o.o. Alternatywna Spółka Inwestycyjna Sp.k.
Wartość przedmiotu sporu: 8.487,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Umorzenie, co do kwoty 2.912,95 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Profesjonalne oddłużanie osób prywatnych

W naszej kancelarii prawnej prowadzimy nie tylko profesjonalne oddłużanie osób prywatnych. Oczywiście także osoby prowadzące działalność gospodarczą, mogą szukać u nas pomocy, kiedy wpadną w długi. W związku z tym, jesteśmy otwarci na wszystkich zadłużonych i posiadamy narzędzia, aby podejmowane działania były skuteczne. Istotnie nie bez przyczyny nazywamy się kancelarią oddłużeniową, gdyż cały nasz zespół skupia się wyłącznie na sprawach związanych z długami. Z pewnością właśnie dzięki temu, że nie łapiemy dziesięć srok za ogon, możemy z sukcesami udzielać pomoc tym, którzy jej potrzebują. Dlatego, kiedy zależy Ci na naprawdę solidnym oddłużaniu. Możesz śmiało skorzystać z naszych usług. Jeżeli chodzi o długi, jesteśmy wszechstronni i pomagamy wszystkim tym, którzy zostają naszymi Klientami.

Bronimy w sprawie z powództwa Smart AI

Mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej, każdego dnia gaszą pożary wywołane przez długi, Istotnie i tym razem, obroniliśmy Klientkę przed zapłatą dużej kwoty. Sędzia umorzył cześć roszczenia Smart AI i oddalił pozostałą kwotę.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Profesjonalne oddłużanie osób prywatnych

Inna ostatnio wygrana sprawa z Smart AI:

Profesjonalne oddłużanie osób prywatnych