Różnokierunkowe oddłużanie z chwilówek

Klienci naszej kancelarii prawnej Portal Dłużnika wiedzą, że obejmujemy ich kompleksową pomocą. Oczywiście różnokierunkowe oddłużanie z chwilówek, pozwala także Panu Krystianowi wychodzić z długów. Istotnie tam, gdzie trzeba idziemy w proces, w innych przypadkach wnioskujemy też o sankcję kredytu darmowego. Bezsprzecznie w prezentowanej dzisiaj sprawie z powództwa Svea Ekonomii Cyprus, widzieliśmy tylko jedno właściwe rozwiązanie. Z pewnością oddłużanie procesowe było jedynym wyborem, tym bardziej, że po analizie dokumentów widzieliśmy duże szanse na wygraną. W związku z tym, pełnomocnik Klienta wniósł sprzeciw, gdzie wykazała niezasadność tego powództwa. W rezultacie sąd zważył stanowiska stron i wydał wyrok. Roszczenie Svea Ekonomi Cyprus upadło w całości.  

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 3.398,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Różnokierunkowe oddłużanie z chwilówek

Szybkość i łatwość otrzymania gotówki za pośrednictwem Internetu sprawia, że wielu konsumentów korzysta z tego typu finansowań. W związku z tym, większość po prosu wpada w spiralę zadłużenia i nie może sobie poradzić ze spłata licznych zobowiązań. Istotnie, kiedy wkraczamy w świat dłużnika, wszystko się zmienia. Prowadzone przez nas różnokierunkowe oddłużanie z chwilówek i innych zobowiązań powoduje, że zaczyna wychodzić z długów. Godnym uwagi jest fakt, że nasza pomoc nie polega tylko na obronie przed pozwami o zapłatę. Oczywiście reprezentujemy zadłużoną osobę w negocjacjach z wierzycielami, piszemy wnioski o uznanie sankcji kredytu darmowego, a w razie konieczności przeprowadzamy proces upadłościowy. Niewątpliwie ważne jest także to, że odzyskujemy od dawnych wierzycieli, nienależnie pobrane pieniądze. W rezultacie w imieniu Klientów wnosimy do sądów pozwy o zapłatę o zwrot opłat za przedłużenia lub refinansowania.

Wygrywamy w sądzie ze Svea Ekonomi Cyprus

Na wyspecjalizowaną w oddłużaniu pomoc możecie Państwo liczyć w naszej kancelarii prawnej Portal Dłużnika. Udowadniamy naszą skuteczność na przykładzie wyroku oddalającego powództwo Svea Ekonomi Cyprus.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Różnokierunkowe oddłużanie z chwilówek

Inna ostatnio wygrana sprawa z Svea:

Różnokierunkowe oddłużanie z chwilówek

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy