Różnokierunkowe oddłużanie z chwilówek

Klienci naszej kancelarii prawnej Portal Dłużnika wiedzą, że obejmujemy ich kompleksową pomocą. Oczywiście różnokierunkowe oddłużanie z chwilówek, pozwala także Panu Krystianowi wychodzić z długów. Istotnie tam, gdzie trzeba idziemy w proces, w innych przypadkach wnioskujemy też o sankcję kredytu darmowego. Bezsprzecznie w prezentowanej dzisiaj sprawie z powództwa Svea Ekonomii Cyprus, widzieliśmy tylko jedno właściwe rozwiązanie. Z pewnością oddłużanie procesowe było jedynym wyborem, tym bardziej, że po analizie dokumentów widzieliśmy duże szanse na wygraną. W związku z tym, pełnomocnik Klienta wniósł sprzeciw, gdzie wykazała niezasadność tego powództwa. W rezultacie sąd zważył stanowiska stron i wydał wyrok. Roszczenie Svea Ekonomi Cyprus upadło w całości.  

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 3.398,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Różnokierunkowe oddłużanie z chwilówek

Szybkość i łatwość otrzymania gotówki za pośrednictwem Internetu sprawia, że wielu konsumentów korzysta z tego typu finansowań. W związku z tym, większość po prosu wpada w spiralę zadłużenia i nie może sobie poradzić ze spłata licznych zobowiązań. Istotnie, kiedy wkraczamy w świat dłużnika, wszystko się zmienia. Prowadzone przez nas różnokierunkowe oddłużanie z chwilówek i innych zobowiązań powoduje, że zaczyna wychodzić z długów. Godnym uwagi jest fakt, że nasza pomoc nie polega tylko na obronie przed pozwami o zapłatę. Oczywiście reprezentujemy zadłużoną osobę w negocjacjach z wierzycielami, piszemy wnioski o uznanie sankcji kredytu darmowego, a w razie konieczności przeprowadzamy proces upadłościowy. Niewątpliwie ważne jest także to, że odzyskujemy od dawnych wierzycieli, nienależnie pobrane pieniądze. W rezultacie w imieniu Klientów wnosimy do sądów pozwy o zapłatę o zwrot opłat za przedłużenia lub refinansowania.

Wygrywamy w sądzie ze Svea Ekonomi Cyprus

Na wyspecjalizowaną w oddłużaniu pomoc możecie Państwo liczyć w naszej kancelarii prawnej Portal Dłużnika. Udowadniamy naszą skuteczność na przykładzie wyroku oddalającego powództwo Svea Ekonomi Cyprus.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Różnokierunkowe oddłużanie z chwilówek

Inna ostatnio wygrana sprawa z Svea:

Różnokierunkowe oddłużanie z chwilówek