Profesjonalne oddłużanie z pożyczek pozabankowych

Svea Ekonomi Cyprus kupiła dług Pana Miłosza, a następnie wniosła do sądu pozew o zapłatę. Ze względu na ten fakt, mężczyzna zadzwonił do naszej kancelarii oddłużeniowej i skorzystał z porady prawnej. Istotnie na tym etapie zaleciliśmy czekać, aż sąd doręczy nakaz zapłaty wraz z pozwem. Oczywiście, kiedy to się stało, mogliśmy zapoznać się z dokumentami, które były podstawą dochodzenia roszczenia. W związku z tym, poddaliśmy je analizie i stwierdziliśmy, że tak naprawdę wierzyciel wtórny nie ma podstaw, aby dochodzić zapłaty. Dlatego wnosząc sprzeciw od nakazu zapłaty, przedstawiliśmy szereg argumentów, przemawiających na korzyść pozwanego. W rezultacie sąd wydał wyrok oddalający w całości powództwo Svea Ekonomi Cyprus. Wygrywając ten spór, zmniejszyliśmy zadłużenie naszego Klienta o 4.351,00 zł. Portal Dłużnika to profesjonalne oddłużanie z pożyczek pozabankowych

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 4.351,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Profesjonalne oddłużanie z pożyczek pozabankowych

Niestety zdarza się, że podejmujemy decyzje o zakupach pod wpływem impulsu. Niewątpliwie takie sytuacje prędzej czy później, przyczynią się do powstania długów. Oczywiście wielu konsumentów, zaciąga przez Internet szybkie finansowania, aby móc spełnić swoje marzenia. W rezultacie brak pieniędzy połączony z zapożyczaniem się, to gotowy przepis na długi. Z pewnością, kiedy taka sytuacja ma miejsce, wówczas tylko profesjonalne oddłużanie z pożyczek pozabankowych, pozwoli naprawić zaistniałą sytuację. Dlatego, kiedy wpadłeś w długi, szukaj pomocy prawnej w kancelarii takiej jak nasz Portal Dłużnika.  Bezsprzecznie tylko pomoc ekspertów w oddłużaniu, okaże się naprawdę pomocna i co najważniejsze, skuteczne. Bo przecież o to chodzi, aby długów ubywało, a nie przybywało.

Bronimy Klienta przed pozwem Svea Ekonomi Cyprus

W naszej kancelarii możecie liczyć na pełen profesjonalizm w oddłużaniu. Oczywiście przekonał się o tym Pan Miłosz, po tym jak udzielił nam pełnomocnictwa w sprawie z powództwa Svea Ekonomi Cyprus. W wyniku podjętych czynności prawnych, sąd oddalił roszczenie wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Profesjonalne oddłużanie z pożyczek pozabankowych

Inna ostatnio wygrana sprawa z Svea:

Profesjonalne oddłużanie z pożyczek pozabankowych