Oddłużanie to skomplikowany proces

Nasi eksperci w oddłużaniu nigdy nie obiecują Klientom, że wychodzenie z długów, będzie łatwe. Z pewnością samo oddłużanie to skomplikowany proces i wymaga od mecenasów specjalistycznej wiedzy i umiejętności. Oczywiście pozwana o zapłatę przez Efficenter wiedziała, że zostanie otoczona przez nasz zespół najlepszą opieką. Rzeczywiście Pani Izabela jest naszą Klientką i w jej sprawach działamy już prawie dwa lata. Istotnie pętla długów, w którą wpadła, wymaga czasu, aby wszystkie sprawy zostały zamknięte. W związku z ty, nie zatrzymujemy się, tylko działamy i zmniejszamy jej zadłużenie. Z pewnością prezentowane dzisiaj rozstrzygniecie sporu z Efficenter, także sprawiło, że kwota długu ponownie uległa zmniejszeniu. W rezultacie wygraliśmy tę sprawę, co potwierdza wyrok, oddalający w całości powództwo wierzyciela wtórnego.    

Powód: Efficenter Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 1.931,72 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Oddłużanie to skomplikowany proces. To ciężka praca i często długotrwały proces

Szczególnie w sytuacjach, kiedy szukają u nas pomocy w oddłużaniu osoby, które wpadły w pętlę długów, nie obiecujemy, że będzie łatwo. Bezsprzecznie duża ilość niezamkniętych zobowiązań sprawia, że trzeba uzbroić się w cierpliwość. Bezsprzecznie samo przejście wszystkich spraw przez sąd rejonowy, może zająć kilka lat. Istotnie w chwili wniesienia apelacji przez nas lub pozywającego, znowu czas zakończenia sporu wydłuża się. Niestety to wszystko trwa i niestety nawet my nie mamy wpływy na ten czynnik. Z pewnością oddłużanie to skomplikowany proces i niezmiernie ciężka praca dla naszego zespołu, ale także dla samego dłużnika. Istotnie pomimo szczegółowego planowania, musimy przygotować się na nieoczekiwane zwroty akcji. Oczywiście, jako eksperci w oddłużaniu doskonale wiemy, co należy robić w takich sytuacjach. Lata praktyki i zdobyte doświadczenie, pomagają nam we właściwy sposób działać pod presją.

Skutecznie bronimy przed pozwem Efficenter

Co tu dużo pisać, skutecznie bronimy pozwaną przez Efficenter i wygrywamy tę sprawę. Oczywiście nasze słowa, potwierdza wyrok zamieszczony poniżej.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie to skomplikowany proces

Inna ostatnio wygrana sprawa z Efficenter:

Oddłużanie to skomplikowany proces