Mecenas specjalizujący się w oddłużaniu

Do naszej kancelarii oddłużeniowej zgłosił się Pan Wojtek, który został pozwany przez Smart AI. Bez wątpienia był mu potrzebny mecenas specjalizujący się w oddłużaniu i właśnie takiego znalazł w Portalu Dłużnika. Oczywiście doskonale wiemy, że procesy o zapłatę bardzo stresują zadłużonych nawet wówczas, kiedy reprezentują ich w sądach nasi prawnicy. Nic w tym dziwnego, ponieważ ktoś, kto wpadł w długi, nie ma pieniędzy i boi się zasądzenia. Z pewnością także nasz nowy Klient bardzo się denerwował, ale już teraz może odetchnąć i skupić się na kolejnej sprawie. W wyniku podjętych czynności prawnych, skutecznie wykazaliśmy niezasadność tego roszczenia. Sąd oddalił w całości powództwo Smart AI.  

Powód: Smart AI Sp. z o.o. Alternatywna Spółka Inwestycyjna Sp.k.
Wartość przedmiotu sporu: 3.240,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Mecenas specjalizujący się w oddłużaniu umiejętnie poprowadzi Twoje sprawy

Pracujemy już kilkanaście lat z zadłużonymi osobami i wiemy, że bardzo boją się procesów w sądach. Z pewnością nasz mecenas specjalizujący się w oddłużaniu wyjaśnia, że w większości przypadków jest to jedyne rozwiązanie, aby pomóc. Oczywiście w sytuacji, gdy sprawa już trafiła na wokandę i został wydany nakaz zapłaty, obowiązkowo należy się bronić. Istotnie w takiej sytuacji nie mamy już za wiele do stracenia, a możemy wyjść z takiego sporu obronną ręką. Bez wątpienia niezastąpiona wówczas staje się pomoc kancelarii, takiej jak nasz Portal Dłużnika. Dlatego nie zwlekaj, kiedy pojawią się długi, tylko do na zadzwoń lub napisz. Im wcześniej zaczniesz oddłużanie, tym szybciej wrócisz do finansowej równowagi.

Smart AI przegrywa proces o zapłatę

Jak można zobaczyć na wyroku zamieszczonym poniżej, skutecznie zadziałaliśmy w sprawie naszego Klienta. W rezultacie sędzia wydał wyrok oddalający całe powództwo Smart AI. Teraz Pan Wojtek i my możemy skupić się na następnej sprawie, która zapewne niebawem trafiła na wokandę.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Mecenas specjalizujący się w oddłużaniu

Inna ostatnio wygrana sprawa z Smart AI:

mecenas specjalizujący się w oddłużaniu