Oddłużanie i analiza dokumentów

Oddłużanie i analiza dokumentów sprawy, to podstawowa czynność, którą wykonujemy. Oczywiście nie inaczej działaliśmy, kiedy pozwana przez Svea Ekonomi Cyprus, zwróciła się do naszej kancelarii po pomoc prawną. Z pewnością takie działanie pozwala nam na właściwą ocenę sytuacji i podjęcie odpowiednich czynności prawnych. Istotnie w przypadku prezentowanego powództwa, jedynie oddłużanie procesowe było odpowiednim rozwiązaniem. Przede wszystkim należało w terminie wnieść sprzeciw od sądowego nakazu zapłaty. Godnym uwagi jest fakt, ze to pismo procesowe ma decydujące znaczenie, kiedy wdajemy się w spór przed sądem. Dlatego podniesione w nim argumenty, nie mogą zostać wzięte z przysłowiowego kapelusza. Bezsprzecznie muszą opierać się na tym, co znaleźliśmy w pozwie i załącznikach. W związku z tym, zadziałaliśmy skutecznie i sąd oddalił w całości powództwo Svea Ekonomi Cyprus.   

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 3.617,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Oddłużanie i analiza dokumentów to podstawa naszej pracy

Zawsze w pełni angażujemy się w sprawy naszych Klientów. Niewątpliwie oddłużanie i analiza dokumentów, to czynności, które wymagają od mecenasa specjalistycznej wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Bezsprzecznie pochłaniają także dużo czasu, bo przecież muszą zostać bardzo dokładnie wykonane. Dzięki nim możemy skutecznie bronić naszych Klientów. Z pewnością wykonanie analizy dokumentów bez zaangażowania sprawi, że nie da się Klientowi szansy na skuteczną obronę. Bez wątpienia w takiej sytuacji za błędy mecenasa zapłaci pozwana osoba, gdyż w tego typu sprawach nie ma miejsca na błędy. Dlatego w naszej kancelarii oddłużeniowej kładziemy tak duży nacisk, właśnie na analizę wszystkich dokumentów dostępnych w danej sprawie. W związku z tym, Klienci Portalu Dłużnika mają pewność, że ich oddłużanie przebiega tak jak powinno.

Wygrywamy w sądzie sprawę ze Svea Ekonomi Cyprus

Za nami Kolejny spór o zapłatę ze Svea Ekonomi Cyprus i kolejny sukces na naszym koncie. Oczywiście wygrana przede wszystkim ucieszyła naszą Klientkę, bo przecież to ją reprezentowaliśmy w tej sprawie.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie i analiza dokumentów

Inna ostatnio wygrana sprawa z Svea:

Oddłużanie i analiza dokumentów