Prowadzimy skuteczne oddłużanie osób fizycznych

W naszej kancelarii prawnej prowadzimy skuteczne oddłużanie osób fizycznych. Dług pozwany przez Prokura, wynikał z niespłaconej pożyczki. W związku z tym, że fundusz sekurytyzacyjny, nabył na drodze cesji to zobowiązanie, uzyskał pełne prawa, aby dochodzić zapłaty w sądzie. Oczywiście to jest jedna kwestia, ale druga dotyczyła tego, czy roszczenie jest zasadne. W związku z tym, kiedy Pani Ewelina zwróciła się do naszej kancelarii oddłużeniowej po pomoc prawną, zaczęliśmy od analizy dokumentów. Z pewnością w naszej ocenie wierzyciel wtórny nie miał prawa dochodzić zapłaty, ponieważ nie posiadał procesowej legitymacji czynnej. Bez wątpienia musieliśmy to skutecznie wykazać, wnosząc sprzeciw od nakazu zapłaty. W wyniku podjętych czynności prawnych, sąd rozstrzygnął na korzyść Klientki. W rezultacie wydał wyrok, oddalając w całości powództwo.   

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 3.908,99 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Prowadzimy skuteczne oddłużanie osób fizycznych

Ktoś, kto twierdzi, że praca oddłużeniowca jest prosta, mija się z prawdę. Bez wątpienia to zadanie wymaga od całego naszego zespołu, ogromnego zaangażowania. Oczywiście same chęci niesienia pomocy nie wystarczą, gdyż trzeba to poprzeć odpowiednimi umiejętnościami. Z pewnością wielu nie ma pojęcia, jak dużą odpowiedzialność dźwigamy na naszych barkach. Jednak wiemy, że to, co robimy ratuje życie tysiącom Polaków i pozwala na rozpoczęcie nowego etapu. W związku z tym, że prowadzimy skuteczne oddłużanie osób fizycznych i firm, każdy konsument może zostać naszym Klientem. Przede wszystkim podchodzimy bardzo poważnie do prowadzonych spraw i każdą z nich traktujemy indywidualnie. Bezsprzecznie schematyczne działanie, nie ma zastosowania w naszej pracy, ponieważ każdy pozew, każdy problem finansowy ma inne podłoże. Dlatego, kiedy zależy Ci na profesjonalizmie w oddłużaniu, zapraszamy do naszej kancelarii Portal Dłużnika.

Prokura przegrywa proces o zapłatę

Merytorycznie uzasadniony sprzeciw od sądowego nakazu zapłaty sprawił, że wygraliśmy spór z Prokura. W rezultacie sędzia po zapoznaniu się z naszym stanowiskiem, oddalił powództwo wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

prowadzimy skuteczne oddłużanie osób fizycznych

Inna ostatnio wygrana sprawa z Prokura NSFIZ:

prowadzimy skuteczne oddłużanie osób fizycznych