• Home
  • Aktualności
  • Oddłużanie to ciężka praca mecenasów i zadłużonej osoby

Oddłużanie to ciężka praca mecenasów i zadłużonej osoby

Pozwana przez Svea Ekonomi Cyprus, przekonała się, ze oddłużanie to ciężka praca nie tylko mecenasów z Portalu Dłużnika. Z pewnością po licznych rozmowach z naszymi ekspertami, Pani Matylda wie, że ona także musi zmienić swój dotychczasowy styl życia. Chociaż nie jest to łatwe, Klientka dzielnie trzyma się naszych ustaleń, a my także robimy swoje. Chociaż przed kobietą jeszcze długa droga do całkowitego oddłużenia, jednak już widzi, jak jej sytuacja zmienia się na lepsze. Bez wątpienia także prezentowana dzisiaj sprawa pokazuje, że zadłużenie ponownie się zmniejszyło. W wyniku podjętej obrony, uzyskaliśmy wspaniały wyrok. Sąd oddalił w całości powództwo Svea Ekonomi Cyprus.  

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 4.261,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Nasi Klienci wiedzą, że oddłużanie to ciężka praca mecenasów z Portalu Dłużnika i ich samych

Nigdy nie kryjemy przed naszymi Klientami, że wychodzenie z długów, to naprawdę żmudny, czasochłonny i wymagający poświeceń proces. Z pewnością działania prawne podejmowane przez nasz zespół, nie przyniosłoby oczekiwanych efektów, bez zaangażowania dłużnika. Bez wątpienia na nim także spoczywa odpowiedzialność, aby wszystko zakończyło się pomyślnie. W związku z tym, należy mieć świadomość, że oddłużanie to ciężka praca, wszystkich osób, które biorą w nim, udział. Na pewno pojawią się chwile zwątpienia, ale wówczas można do nas zadzwonić i porozmawiać o tym, co Cię nurtuje. Bezsprzecznie nie możesz złamać podstawowej zasady oddłużania, czyli zero jakikolwiek nowych pożyczek. Oczywiście mamy tutaj na myśli, nie tylko pożyczanie w instytucjach finansowych, ale także od rodzimy czy znajomych. Jeżeli chcesz wyjść z długów, musisz zapomnieć o tego typu pieniądzach i skupić się na tym, co masz do dyspozycji.

Powództwo Svea Ekonomi Cyprus zostaje oddalone przez sąd

Pani Matylda dzielnie z nami współpracuje i dzięki temu zmniejsza swoje zadłużenie. W rezultacie może skreślić ze swojej listy kolejny dług. Obroniliśmy ją przed pozwem Svea Ekonomii Cyprus.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie to ciężka praca

Inna ostatnio wygrana sprawa z Svea:

Oddłużanie to ciężka praca