Wszechstronna pomoc w oddłużaniu

Wszechstronna pomoc w oddłużaniu udzielana przez mecenasów z Portalu Dłużnika, ma szczególne znaczenie w przypadku pętli długów. Z pewnością Pan Bartosz zdawał sobie z tego sprawę, dlatego wybrał naszą kancelarię. Oczywiście podczas konsultacji prawnej dowiedział się, w jaki sposób możemy poprowadzić jego oddłużanie. Z pewnością zaproponowane działania, spełniały oczekiwania mężczyzny, ponieważ zdecydował się na współpracę. W rezultacie działamy w jego sprawach, a dzisiaj prezentujemy zakończenie jednej z nich. Istotnie reprezentowaliśmy Klienta w sprawie z powództwa Prokura. Przedmiotem sporu była dochodzona procesowo kwota w wysokości 18.678,82 zł. Bez wątpienia stawka była wysoka, ale nasz mecenas stawił czoło temu wyzwaniu. W wyniku podjętych czynności prawnych, sędzia po analizie stanowisk stron wydał wyrok. Powództwo Prokura zostało oddalone w całości. 

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 18.678,82 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu   

Portal Dłużnik to wszechstronna pomoc w oddłużaniu

Nie ma nic bardziej kłopotliwego, niż bieganie do wielu miejsc, aby załatwić jakąś sprawę. Oczywiście nie inaczej mają się sprawy z oddłużaniem. Bez wątpienia pomaganie zadłużonym, to skomplikowany i wieloetapowy proces. Dlatego, tak naprawdę, tylko wszechstronna pomoc w oddłużaniu jest dla nich najlepsza. Z pewnością nasza kancelaria Portal Dłużnika oferuje właśnie takie działania. Bezsprzecznie możemy włączyć się do sprawy na każdym jej etapie. Oczywiście robimy to po dokładnej analizie zaistniałej sytuacji i kiedy są ku temu przesłanki, działamy na rzecz Klienta. Istotnie niejednokrotnie wstrzymywaliśmy nawet egzekucję komorniczą i wracaliśmy do sprawy, która wracała na wokandę. Niewątpliwie, kiedy na problem patrzą nasi eksperci, można mieć pewność, że wykorzystają najmniejszą szansę, aby pomóc zadłużonej osobie. Dlatego jeżeli macie Państwo jakiekolwiek problemy finansowe, zapraszamy na konsultację prawną do Portalu Dłużnika.

Powództwo Prokura upada w sądzie

Mamy na swoim koncie wiele wygranych z Prokura i właśnie doszła kolejna. Niewątpliwe ta wygrana wyjątkowo ucieszyła naszego Klienta. Sąd oddalił w całości wysokie roszczenie wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wszechstronna pomoc w oddłużaniu

Inna ostatnio wygrana sprawa z Prokura:

Wszechstronna pomoc w oddłużaniu