Kompetentne oddłużanie osób fizycznych

Nie będzie przesadą, gdy napiszemy, że założyciel Portalu Dłużnika Łukasz Białkowski, jest z zawodu oddłużeniowcem. Bez wątpienia w jego kancelarii kompetentne oddłużanie osób fizycznych to coś, co jest normą. Ponieważ pozwanej przez Alektum Capital o zapłatę 17.387,00 zł, zależało na profesjonalizmie, zwróciła się po pomoc właśnie do Portalu Dłużnika. Z pewnością należało się bronić, gdyż bez tego dochodzony dług, trafiłby do komornika. Niewątpliwie specjalistyczna pomoc prawna w oddłużaniu, którą udzielono, przyczyniła się do sukcesu procesowego. Bezsprzecznie argumenty podniesione w sprzeciwie od nakazu zapłaty sprawiły, że nasza Klientka została uwolniona od wielkiego ciężaru. W rezultacie doprowadziliśmy do najlepszego z możliwych rozstrzygnięć sporu o zapłatę. Sędzia oddalił w całości powództwo Alektum Capital.    

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu: 17.387,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Kompetentne oddłużanie osób fizycznych

Długi spowodowały, że Twoje życie zupełnie wymknęło się spod kontroli? Istotnie zupełnie nie panujesz już nad swoimi finansami, a zadłużenie z miesiąca na miesiąc powiększa się. Bez wątpienia w takiej sytuacji może pomóc kompetentne oddłużanie osób fizycznych, które poprowadzą mecenasi z kancelarii Łukasza Białkowskiego. Bezsprzecznie Portal Dłużnika to miejsce, gdzie zespół specjalistów skutecznie pomaga zadłużonym. Z pewnością wychodzenie z długów z ich pomocą, jest efektywne i przebiega w zaplanowany sposób. Niewątpliwie kierujemy się, zasadą, że zanim wniesiemy pismo procesowe czy jakiekolwiek inne, analizujemy jego treść kilka razy. Oczywiście to wszystko po to, aby dawać naszym Klientom jak największe szanse na zamkniecie sprawy z sukcesem. Udzielamy specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu nie tylko osobom prywatnym, ale także przedsiębiorcom. Dlatego każdy, kto ma kłopoty finansowe, może nawiązać z nami współpracę.

Skutecznie bronimy w sprawie z Alektum Capital

Oddłużona przez mecenasa z kancelarii Łukasza Białkowskiego, może bez lęku patrzeć w przyszłości. Z pewnością wygrana w tej sprawie, zdjęła z Pani Bożeny ogromny ciężar i pokazała, że warto bronić się przed pozwem o zapłatę.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Kompetentne oddłużanie osób fizycznych

Kompetentne oddłużanie osób fizycznych