Oddłużanie z Portalem Dłużnika

Pozwana przez Prokura już od prawie dwóch lat jest Klientką naszej kancelarii oddłużeniowej. Ponieważ Pani Justyna wpadła w spiralę zadłużenia, potrzeba czasu, aby pozamykać liczne długi. Oczywiście skuteczne oddłużanie z Portalem Dłużnika sprawia, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Istotnie ponownie reprezentowaliśmy Klientkę w sporze o zapłatę. Tym razem została pozwana przez fundusz sekurytyzacyjny Prokura o zapłatę 4.446,44 zł i kolejna obrona musiała zostać dokładnie zaplanowana. Z pewnością wypracowane przez nas procedury, pozwalają na właściwe podejście do każdego powództwa. W związku z tym i tym razem rozpoczęliśmy pracę od szczegółowej analizy wszystkich dostępnych dokumentów. Bez wątpienia mogliśmy wnieść sprzeciw od sądowego nakazu zapłaty z merytorycznym uzasadnieniem każdego podniesionego zarzutu. W wyniku podjętych czynności prawnych, sąd rejonowy zakończył sprawę, wydając stosowny wyrok. Powództwo Prokura zostało oddalone w całości.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 4.446,44 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Skuteczne oddłużanie z Portalem Dłużnika

Nie podlega dyskusji, że skuteczne oddłużanie z Portalem Dłużnika, będzie możliwe tylko wówczas, kiedy zostaniesz naszym Klientem. Oczywiście nie wiedząc o Twoich problemach finansowych w żaden sposób nie możemy udzielić pomocy. Bez wątpienia to od reakcji zadłużonego zależy, jak potoczą się jego sprawy. Istotnie, kiedy będzie zmiatał problemy pod dywan, nie unikniesz spotkania z komornikiem. Ponieważ wydany przez sąd nakaz zapłaty lub wyrok, uzyska prawomocność i pozwoli wierzycielowi na wniesienie wniosku o nadanie klauzuli wykonalności. Z pewnością sąd ją wyda, a stąd już jeden krok do egzekucji i dodatkowych kosztów. Dlatego pamiętajcie, że po odebraniu wyżej wspomnianych dokumentów, trzeba skontaktować się z kancelarią oddłużeniową, taką jak nasz Portal Dłużnika. Zapraszamy do skorzystania z naszej specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu.

Skutecznie bronimy pozwaną przez Prokura

Odebrałeś, tak jak nasza Klientka, nakaz zapłaty wydany przez sąd? Z pewnością nie zwlekaj, tylko skontaktuj się z naszą kancelarią, a może okazać się, że skutecznie zadziałamy w Twojej sprawie, tak jak w tej, którą dzisiaj prezentujemy.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie z Portalem Dłużnika

Inna ostatnio wygrana sprawa z Prokura:

Oddłużanie z Portalem Dłużnika