Pozabankowa pożyczka na oddłużenie to złe rozwiązanie

Zanim zadłużony zostanie Klientem Portalu Dłużnika, próbuje sam ratować się z opresji. Bez wątpienia najczęściej w kręgu jego uwagi, znajduje się pozabankowa pożyczka na oddłużenie. Istotnie także pozwana przez Recoverso skorzystała z takiego rozwiązania i już po fakcie przekonała się, że długi jeszcze bardziej urosły. Ze względu na niemożność regulowania płatności, w końcu sprawy zaczęły trafiać do sądu. I tak jeden z długów został kupiony przez Recoverso, które dość szybko poszło do sądu. Niewątpliwie na korzyść Pani Patrycji zadziałał fakt, że zwróciła się po pomoc prawną w oddłużaniu do specjalistów z naszej kancelarii. Oczywiście teraz my działamy w imieniu Klientki i skutecznie zmniejszamy jej zadłużenie. W prezentowanej sprawie, zapadł wyrok ograniczający powództwo wierzyciela wtórnego.

Powód: Recoverso RMC OU
Wartość przedmiotu sporu: 3.711,10 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Zasądzono 1.512.88 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Pozabankowa pożyczka na oddłużenie nie pomoże wyjść z długów

Wielu zadłużonych nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji i żyją w przekonaniu, że sami poradzą sobie z zaistniałą sytuacją. W związku z tym, co robią? Oczywiście myślą, że pożyczka pozabankowa na oddłużenie oferowana w Internecie, pomoże im spłacić posiadane długi. Z pewnością nie zdają sobie sprawy, że decyzja o zaciągnięciu kolejnego drogiego zobowiązania, tylko spotęguje ich problem. W rezultacie pogrążają się jeszcze bardziej w długach i dopiero postawieni pod ścianą, decydują się na szukanie specjalistycznej pomocy prawnej. Bez wątpienia właśnie taki scenariusz powtarza się u wielu naszych Klientów. Oczywiście w żadnym wypadku nie osądzamy ich, ale wyjaśniamy, jakie popełnili błędy, aby więcej tak nie postępowali. Dlatego rozmowa ze specjalistą w oddłużaniu z naszej kancelarii, jest tak ważna dla zadłużonego.

Sąd ogranicza powództwo Recoverso

Nie zawsze może zapaść wyrok oddalający powództwo w całości. Z pewnością wszystko zależy id tego, co znajdziemy w pozwie. W prezentowanej sprawie też osiągnęliśmy sukces, ponieważ sąd ograniczył roszczenie Recoverso.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozabankowa pożyczka na oddłużenie

Inna ostatnio wygrana sprawa z Recoverso:

Pozabankowa pożyczka na oddłużenie