Pozabankowa pożyczka na oddłużenie to złe rozwiązanie

Zanim zadłużony zostanie Klientem Portalu Dłużnika, próbuje sam ratować się z opresji. Bez wątpienia najczęściej w kręgu jego uwagi, znajduje się pozabankowa pożyczka na oddłużenie. Istotnie także pozwana przez Recoverso skorzystała z takiego rozwiązania i już po fakcie przekonała się, że długi jeszcze bardziej urosły. Ze względu na niemożność regulowania płatności, w końcu sprawy zaczęły trafiać do sądu. I tak jeden z długów został kupiony przez Recoverso, które dość szybko poszło do sądu. Niewątpliwie na korzyść Pani Patrycji zadziałał fakt, że zwróciła się po pomoc prawną w oddłużaniu do specjalistów z naszej kancelarii. Oczywiście teraz my działamy w imieniu Klientki i skutecznie zmniejszamy jej zadłużenie. W prezentowanej sprawie, zapadł wyrok ograniczający powództwo wierzyciela wtórnego.

Powód: Recoverso RMC OU
Wartość przedmiotu sporu: 3.711,10 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Zasądzono 1.512.88 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Pozabankowa pożyczka na oddłużenie nie pomoże wyjść z długów

Wielu zadłużonych nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji i żyją w przekonaniu, że sami poradzą sobie z zaistniałą sytuacją. W związku z tym, co robią? Oczywiście myślą, że pożyczka pozabankowa na oddłużenie oferowana w Internecie, pomoże im spłacić posiadane długi. Z pewnością nie zdają sobie sprawy, że decyzja o zaciągnięciu kolejnego drogiego zobowiązania, tylko spotęguje ich problem. W rezultacie pogrążają się jeszcze bardziej w długach i dopiero postawieni pod ścianą, decydują się na szukanie specjalistycznej pomocy prawnej. Bez wątpienia właśnie taki scenariusz powtarza się u wielu naszych Klientów. Oczywiście w żadnym wypadku nie osądzamy ich, ale wyjaśniamy, jakie popełnili błędy, aby więcej tak nie postępowali. Dlatego rozmowa ze specjalistą w oddłużaniu z naszej kancelarii, jest tak ważna dla zadłużonego.

Sąd ogranicza powództwo Recoverso

Nie zawsze może zapaść wyrok oddalający powództwo w całości. Z pewnością wszystko zależy id tego, co znajdziemy w pozwie. W prezentowanej sprawie też osiągnęliśmy sukces, ponieważ sąd ograniczył roszczenie Recoverso.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozabankowa pożyczka na oddłużenie

Inna ostatnio wygrana sprawa z Recoverso:

Pozabankowa pożyczka na oddłużenie

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy