Oddłużanie z chwilówek- kancelaria w Łodzi

Wielu zadłużonych boi się zwracać po pomoc i wówczas niestety pogrążają się jeszcze bardziej. Z pewnością tego błędu nie popełnił nasz nowy Klient. Oddłużanie z chwilówek- kancelaria w Łodzi, to nasz Portal Dłużnika, którego mecenasi pomogli pozwanemu przez Obligo AI. Chociaż mężczyzna też bardzo wstydził się, że wpadł w długi, podjął jednak mądrą decyzję i skontaktował się z naszą kancelarią. Oczywiście ta decyzja stała się punktem zwrotnym w jego życiu. Istotnie przekonał się, że możemy mu pomóc i podejmowane działania są skuteczne. Bez wątpienia świadczy o tym rozstrzygnięcie sporu, które dzisiaj Państwu prezentujemy. W wyniku podjętych czynności prawnych, został wydany wyrok oddalający w całości powództwo Obligo AI.

Powód: Obligo AI Sp. z o.o. Alternatywna Spółka Inwestycyjna WBW sp. k.
Wartość przedmiotu sporu: 3.214,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Oddłużanie z chwilówek- kancelaria w Łodzi

Doskonale znamy sytuacje, w jakiej znajduje się osoba, która wpadła w długi. Niewątpliwie kilkunastoletnia praca na rzecz zadłużonych, także i nas wiele nauczyła. Dlatego jesteśmy w stanie zrozumieć, co odczuwa ktoś, kto jest windykowany od rana do wieczora i permanentnie zastraszany. Oczywiście do tego wszystkiego dochodzi jeszcze sam wstyd z powodu spowodowania zadłużenia. Z pewnością lęk przed odrzuceniem powoduje dodatkowe obciążenie psychiczne, W związku z tym, aby zmienić swoje życie, należy podjąć mądrą decyzję i skontaktować się z Portalem Dłużnika. Bez wątpienia oddłużanie z chwilówek- kancelaria w Łodzi to jesteśmy my, gotowi, aby udzielić Ci wsparcia na każdym etapie Twoich spraw. Istotnie pomagamy Klientom w najróżniejszych sytuacjach, które mają związek z długami. Zatem nie zwlekaj i odezwij się do nas.

Wygrywamy proces o zapłatę z Obligo AI

Nasz Klient złapał wiatr w żagle i widzi jak jego długi topnieją. Oczywiście także wygrana w sprawie z powództwa Obligo, zmniejszyła jego całościowe zadłużenie o 3.214,00 zł.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie z chwilówek- kancelaria w Łodzi

Inna ostatnio wygrana sprawa z Obligo:

Oddłużanie z chwilówek- kancelaria w Łodzi

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy