Provident pożyczka pozabankowa

Niestety ciągle za mało zwracamy uwagę na to, co podpisujemy zaciągając pożyczkę czy nawet kredyt. Istotnie wielu konsumentów nie zdaje sobie sprawy, ile tak naprawdę ma do spłaty. Oczywiście Provident pożyczka pozabankowa nie stanowi tutaj wyjątku. Jednak to niej skupimy się w tym artykule, ponieważ broniliśmy Klientkę pozwaną przez tę firmę pożyczkową. Chociaż przedmiotem sporu była kwota 16.897,86 zł, my po analizie dokumentów wiedzieliśmy, że stanowi ona niedozwolone opłaty pobrane przez pożyczkodawcę. W związku z tym, wnosząc sprzeciw od sądowego nakazu zapłaty, podnieśliśmy także i ten argument, przemawiający za niezasadnością powództwa. W rezultacie sędzia orzekający w tym sporze, zasądził na rzecz powoda tylko 764,74 zł. Jak widać, aż 16.043,12 zł stanowiły opłaty nienależne spółce Provident.

Powód: Provident Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 16.807.86 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Zasądzono 764,74 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Ratalne pożyczki pozabankowe obarczone są wysokimi kosztami pozaodsetkowymi

Proszę Państwa, kiedy przytłoczyły Was długi, nie myślcie o zaciąganiu nowych zobowiązań. Z pewnością także ratalna pożyczka pozabankowa, będzie nie do udźwignięcia. Bez wątpienia w takiej sytuacji każde dodatkowe obciążenie budżetu, to gwóźdź do przysłowiowej trumny. Oczywiście często zadłużonym wydaje się, że nowe zobowiązanie pokryje ich zadłużenie. Niestety już po fakcie okazuje się, że tak się nie stało i, że zaciągnęli kolejną bardzo drogą pożyczkę. Dlatego zawsze będziemy przestrzegali przed tego typu działaniami, ponieważ wiemy jak to się kończy. W związku z tym, zamiast wpędzać się w jeszcze większe długi, skupcie się na rozwiązaniu tego problemu. Niewątpliwie nie powinniście tego robić sami, ponieważ nie wiecie jak do tego podejść. Ze względu na ten fakt zachęcamy do skorzystania z naszej skutecznej specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu.

Provident pożyczka pozabankowa trafia do sądu, a my skutecznie bronimy pozwaną

Wnosimy w imieniu Klientki sprzeciw od nakazu zapłaty i uzyskujemy wspaniały wyrok. W rezultacie sąd nakazuje zapłatę bardzo małej kwoty i oddal ponad 16 tysięcy z dochodzonego roszczenia.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Provident pożyczka pozabankowa

Inna ostatnio wygrana sprawa z Provident:

Provident pożyczka pozabankowa