Precyzyjny sprzeciw od nakazu zapłaty

Prezentujemy kolejną sprawę naszej Klientki, w której reprezentowaliśmy ją w sporze o zapłatę. Istotnie i tym razem precyzyjny sprzeciw od nakazu zapłaty przyczynił się do wygranej. Ponieważ zawsze bardzo dokładnie przygotowujemy to pismo procesowe, wiemy, że mamy duże szanse na odniesienie sukcesu procesowego. Niewątpliwie sprawa z powództwa Recoverso pokazuje, jak ważna jest specjalistyczna pomoc prawna w oddłużaniu. Bez wątpienia Pani Paula bez naszej pomocy prawnej, nie znajdowałaby się w tym miejscu, w którym obecnie jest. Ponieważ wygraliśmy dla niej kolejną sprawę, jej zadłużenie zmniejszyło się o 3.836,88 zł. Z pewnością nasze słowa nie pozostają bez pokrycia, gdyż poniżej prezentujemy wyrok, który został wydany przez sąd.  

Powód: Recoverso RMC OU
Wartość przedmiotu sporu: 3.836,88 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu 

Precyzyjny sprzeciw od nakazu zapłaty to podstawa udanej obrony procesowej

Kiedy zostaniesz Klientem naszej kancelarii oddłużeniowej, podejmiemy odpowiednie czynności prawne, adekwatne do każdej sprawy. Z pewnością nie musisz martwić się, żadnymi terminami, pismami procesowymi, negocjacją ugód, odzyskami, ponieważ o to wszystko zadba nasz zespół. Istotnie Twoja rola sprowadza się do dostarczenia potrzebnych dokumentów i czekanie na rozstrzygnięcie. Oczywiście w tym czasie powinieneś pomyśleć o budowaniu poduszki finansowej, która podczas wychodzenia z długów jest niezbędna. Z pewnością podejmując się reprezentacji w sądzie, wniesiemy precyzyjny sprzeciw od nakazu zapłaty, pozwalający na skuteczną obronę. A kiedy sąd doręczy Ci tylko sam pozew, przygotujemy na niego odpowiedź, aby przedstawić w tym piśmie procesowym Twoje stanowisko. Bezsprzecznie zawsze wskazujemy na niezasadność całego lub części powództwa, podnosząc argumenty, przemawiające na korzyść pozwanej osoby. Dlatego, kiedy zależy Ci na profesjonalnym i skutecznym oddłużaniu, skorzystaj z naszej pomocy prawnej.

Recoverso nie broni się przed wniesionym sprzeciwem od nakazu zapłaty

Skutecznie wnosimy sprzeciw od sądowego nakazu zapłaty i wygrywamy sprawę z powództwa Recoverso. W związku z tym, nasza Klientka ponownie zmniejszyła swoje zadłużenia i powoli zbliża się do mety.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Precyzyjny sprzeciw od nakazu zapłaty

Inna ostatnio wygrana sprawa z Recoverso:

Precyzyjny sprzeciw od nakazu zapłaty