Autentyczna pomoc w oddłużaniu

Działania, które podejmujemy na rzecz Klientów są konkretne i zaplanowane. Bez wątpienia autentyczna pomoc w oddłużaniu, którą udzielamy Pani Danucie sprawia, że kobieta wychodzi z długów. Niewątpliwie w sprawie z powództwa Prokura, nasze działania okazały się nieocenione. Z pewnością gdyby kobieta nie skorzystała z naszej profesjonalnej pomocy, miałaby już na karku komornika. Oczywiście teraz jest zadowoloną Klientką Portalu Dłużnika, która dzięki swojemu pełnomocnikowi osiągnęła kolejny sukces procesowy. W wyniku podjętych czynności prawnych, sędzia nakazała zapłatę na rzecz powoda jedynie285,16 zł. Istotnie nie podlega dyskusji, że w tej sprawie możemy mówić praktycznie o całkowitym zwycięstwie. Bo czym jest zapłata tej małej kwoty, wobec dochodzonych 10.608.03 zł.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 10.608,03 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Zasądzono 285,16 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu 

Tylko autentyczna pomoc w oddłużaniu sprawi, że zadłużony pozbędzie się długów

Zapewne wielu z nas spotkało się z nieuczciwymi intencjami różnych osób. Oczywiście także podmioty rynku finansowego udzielające pożyczek, jak i te oferujące pomoc, nie zawsze zachowują się tak jak powinny. Niewątpliwie nie wyeliminujemy tego typu praktyk, ale możemy się przed nimi chronić. Z pewnością szczególnie narażoną grupą są osoby zadłużone, które są poddawane ciągłej windykacji i nieustannie zastraszane. Bez wątpienia lęk zmienia zupełnie sposób myślenia, przez co stają się jeszcze bardziej podatne na oszustwa i manipulacje. Dlatego tylko kompetentna i autentyczna pomoc w oddłużaniu jest tą, która skutecznie wyprowadzić Cię z długów. Oczywiście nie twierdzimy, że jesteśmy jedną kancelarią prawną w Polsce, która naprawdę zna się na oddłużaniu.  Ale rzeczywiście należymy do oddłużeniowej czołówki i jesteśmy bezsprzecznym liderem na tym rynku. Ze względu na ten fakt cieszymy się zaufaniem Klientów i prowadzimy z sukcesami tysiące spraw.

Sąd znacząco ogranicza powództwo Prokura

I znowu pokazujemy, że warto bronić się z pomocą mecenasów z Portalu Dłużnika. Istotnie są znakomici w tym, co robią i oddłużyli naszą kolejną Klientkę.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Autentyczna pomoc w oddłużaniu

Inna ostatnio wygrana sprawa z Prokura:

Autentyczna pomoc w oddłużaniu