Realne oddłużanie pomoc prawna

Nie ma, co się czarować, że powstałe zadłużenie samo zniknie. Bez wątpienia realne oddłużanie pomoc prawna udzielana tylko przez specjalistów, spowoduje, że wyjdziesz z długów. Z pewnością Klienci naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, otrzymują od całego zespołu profesjonalne wsparcie. Oczywiście wszystkie podejmowane przez nich działania, mają na celu wyprowadzanie ich z długów. Dlatego też pozwana o zapłatę 6.050,00 zł przez Alektum Capital, właśnie u nas szukała pomocy. Ponieważ zależało jej na profesjonalnie poprowadzonym oddłużaniu, skorzystała z usług naszych ekspertów. Istotnie i przez tę sprawę przeszliśmy jak burza, ale nie spowodowaliśmy szkód tylko korzyści. W wyniku podjętej obrony, sąd wydał wyrok, oddalający w całości powództwo Alektum  Capital.   

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu: 6.050,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu 

Realne oddłużanie pomoc prawna udzielana przez mecenasów z Portalu Dłużnika

Kiedy wpadłeś w długi, nawet nie myśl o tym, aby się poddać. Z pewnością odrzuć od siebie to, co mówi Ci windykacja i porozmawiaj z doradcą, który specjalizuje się w sprawach związanych z długami. Bez wątpienia realne oddłużanie pomoc prawna, której udzielą Ci mecenasi z Portalu Dłużnika, odmieni Twoje życie. Oczywiście możesz czytać na ten temat w Internecie, dowiadywać się różnych rzeczy. Bezsprzecznie nic nie zastąpi konkretnej pomocy udzielanej przez ekspertów w tej dziedzinie. W związku z tym, wspaniale, że szukasz informacji, ale my w sprawach o zapłatę reprezentujemy także kolegów po fachu. Niewątpliwie zdają sobie sprawę, że nie znają się oddłużaniu tak jak my, a dodatkowo odpada czynnik emocjonalny. Dlatego kiedy zależy ci na faktycznym oddłużeniu, skorzystaj ze specjalistycznej pomocy prawnej w naszej kancelarii Portal Dłużnika.

Alektum Capital przegrywa w sądzie proces o zapłatę

Wnosimy merytorycznie uzasadniony sprzeciw od sądowego nakazu zapłaty i bronimy Klientkę przez pozwem Alektum Capital. W rezultacie sąd wydaje wyrok, gdzie oddala roszczenie wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Realne oddłużanie pomoc prawna

Inna ostatnio wygrana sprawa z Alektum Capital:

Realne oddłużanie pomoc prawna