Oddłużanie długów

Bezdyskusyjnie oddłużanie długów to zadanie dla mecenasów, którzy specjalizują się w tej dziedzinie.  Bez wątpienia nie każdy prawnik, umiejętnie poprowadzi cały ten skomplikowany proces. Dlatego, aby uniknąć niepotrzebnych komplikacji, trzeba korzystać z pomocy profesjonalistów, którzy tworzą zespół Portalu Dłużnika. Niewątpliwie cieszymy się, że Pani Maria zaufała naszym ekspertom i kiedy została pozwana, zwróciła się do nas po pomoc prawną. Z pewnością fundusz sekurytyzacyjny Prokura liczył, że dochodzone 4.419,79 zł wpłyną na jego konto. Oczywiście tak się nie stanie, ponieważ podjęte przez pełnomocnika Klientki czynności prawne sprawiły, że nakaz zapłaty stracił swoją moc. W rezultacie sąd wydał wyrok, oddalający w całości powództwo Prokura. Wydaje się, że to już koniec tej sprawy, ale w przypadku apelacji powoda, podejmiemy dalsze działania.  

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 4.419,79 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu 

Oddłużanie długów poprowadzą specjaliści z naszej kancelarii

Nie martw się tak bardzo swoją sytuacją, oddłużanie długów poprowadzą specjaliści z naszej kancelarii prawnej Portal Dłużnika. Bezsprzecznie jesteśmy uczciwą firmą oddłużeniową, której nadrzędnym celem są działania podejmowane na rzecz zadłużonych. Bez wątpienia, kiedy zostaniesz naszym Klientem przekonasz się, że wyjście z długów stanie się faktem. Chociaż czasami cały proces oddłużania trwa dłuższy czas, finał okazuje się nader szczęśliwy.  Niewątpliwie życie bez długów, nękającej windykacji nabiera rumieńców i pozwala cieszyć się z każdej drobnostki. Z pewnością przywrócenie płynności finansowej, daje komfort, o którym zadłużona osoba mogła tylko pomarzyć. Dlatego zmobilizuj wszystkie siły, nie poddawaj się, tylko walcz o lepsze życie, na które zasługujesz. My ze swojej strony zrobimy wszystko, aby Ci skutecznie pomóc i abyś jak najszybciej zapomniał o długach.

Wygrywamy w sądzie sprawę z powództwa Prokura

Pani Maria dzięki naszej pomocy prawnej w oddłużaniu, wychodzi z długów. Ponieważ wygraliśmy dla niej kolejną sprawę, tym razem z powództwa Prokura, jej zadłużenie ponownie uległo zmniejszeniu. Sąd oddalił roszczenie wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie długów

Inna ostatnio wygrana sprawa z Prokura NSFIZ:

Oddłużanie długów