Oddłużanie długów

Bezdyskusyjnie oddłużanie długów to zadanie dla mecenasów, którzy specjalizują się w tej dziedzinie.  Bez wątpienia nie każdy prawnik, umiejętnie poprowadzi cały ten skomplikowany proces. Dlatego, aby uniknąć niepotrzebnych komplikacji, trzeba korzystać z pomocy profesjonalistów, którzy tworzą zespół Portalu Dłużnika. Niewątpliwie cieszymy się, że Pani Maria zaufała naszym ekspertom i kiedy została pozwana, zwróciła się do nas po pomoc prawną. Z pewnością fundusz sekurytyzacyjny Prokura liczył, że dochodzone 4.419,79 zł wpłyną na jego konto. Oczywiście tak się nie stanie, ponieważ podjęte przez pełnomocnika Klientki czynności prawne sprawiły, że nakaz zapłaty stracił swoją moc. W rezultacie sąd wydał wyrok, oddalający w całości powództwo Prokura. Wydaje się, że to już koniec tej sprawy, ale w przypadku apelacji powoda, podejmiemy dalsze działania.  

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 4.419,79 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu 

Oddłużanie długów poprowadzą specjaliści z naszej kancelarii

Nie martw się tak bardzo swoją sytuacją, oddłużanie długów poprowadzą specjaliści z naszej kancelarii prawnej Portal Dłużnika. Bezsprzecznie jesteśmy uczciwą firmą oddłużeniową, której nadrzędnym celem są działania podejmowane na rzecz zadłużonych. Bez wątpienia, kiedy zostaniesz naszym Klientem przekonasz się, że wyjście z długów stanie się faktem. Chociaż czasami cały proces oddłużania trwa dłuższy czas, finał okazuje się nader szczęśliwy.  Niewątpliwie życie bez długów, nękającej windykacji nabiera rumieńców i pozwala cieszyć się z każdej drobnostki. Z pewnością przywrócenie płynności finansowej, daje komfort, o którym zadłużona osoba mogła tylko pomarzyć. Dlatego zmobilizuj wszystkie siły, nie poddawaj się, tylko walcz o lepsze życie, na które zasługujesz. My ze swojej strony zrobimy wszystko, aby Ci skutecznie pomóc i abyś jak najszybciej zapomniał o długach.

Wygrywamy w sądzie sprawę z powództwa Prokura

Pani Maria dzięki naszej pomocy prawnej w oddłużaniu, wychodzi z długów. Ponieważ wygraliśmy dla niej kolejną sprawę, tym razem z powództwa Prokura, jej zadłużenie ponownie uległo zmniejszeniu. Sąd oddalił roszczenie wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie długów

Inna ostatnio wygrana sprawa z Prokura NSFIZ:

Oddłużanie długów

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy