Skuteczna obrona przed pozwem o zapłatę

Nie podlega dyskusji, że tylko skuteczna obrona przed pozwem po zapłatę, zapewni pozwanej osobie sukces w sprawie. Oczywiście powinien ją prowadzić mecenas, który specjalizuje się w oddłużaniu. Bez wątpienia tylko on prawidłowo przeanalizuje dokumenty i podniesie właściwe zarzuty. Istotnie sprawą Pani Bożeny zajął się prawnik z naszej kancelarii, który doskonale zna się na oddłużaniu. W związku z tym, pozwana o zapłatę 11.642,00 zł przez Smart AI, otrzymała profesjonalną pomoc prawną. Dlatego mogła skutecznie obronić się przed dochodzonym roszczeniem. Chociaż po rozstrzygnięciu w sądzie rejonowym na niekorzyść Klientki, nie wyglądało to za wesoło, nie poddaliśmy się. Wnieśliśmy o uzasadnienie wydanego wyroku i doszliśmy do wniosku, że trzeba dalej walczyć. W rezultacie wnieśliśmy apelację i finalnie wygraliśmy spór ze Smart AI.  

Powód: Smart AI Sp.z o.o. Alternatywna Spółka Inwestycyjna Sp.k.
Wartość przedmiotu sporu: 11.642,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa, wniesienie apelacji
Uzyskany efekt: Apelacja uwzględniona w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów

Skuteczna obrona przed pozwem o zapłatę, powinna być prowadzona przez specjalistę w oddłużaniu

Bronimy w sądach pozywanych o zapłatę przez najróżniejsze podmioty. Bezsprzecznie skuteczna obrona przed pozwem o zapłatę to taka, która zapewni sukces procesowy. Istotnie nie zawsze musi to być oddalenia powództwa w całości, ale i jego ograniczenie, często okazuje się wielki zwycięstwem. Dlatego, kiedy wybierasz pomoc prawną, kieruj się kompetencjami danej kancelarii. W związku z tym, gdy myślisz o oddłużaniu, szukaj wśród tych, którzy się w tym zakresie specjalizują i posiadają duże doświadczenie. Bez wątpienia kancelaria należąca do Łukasza Białkowskiego, czyli Portal Dłużnika, zalicza się do liderów w tej branży. Oczywiście tylko od Ciebie zależy, komu powierzysz swoje oddłużanie, ale pisząc te słowa, chcemy, abyś podjął właściwą decyzję.

Sąd II instancji oddala powództwa Smart AI

Oczywiście nie poddaliśmy się, kiedy sąd rejonowy nakazała naszej Klientce zapłatę 11.642,00 zł. W związku z tym, po zapoznaniu się z uzasadnieniem wyroku, wnieśliśmy apelację i wygraliśmy spór ze Smart AI.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczna obrona przed pozwem o zapłatę

Inna ostatnio wygrana sprawa z Smart AI:

Skuteczna obrona przed pozwem o zapłatę