Oddłużanie i profesjonalna pomoc prawna

Dlaczego jedni zadłużeni wychodzą z długów, a inni tkwią w nich przez całe życie? Bez wątpienia Ci pierwsi podchodzą do tego wyzwania w mądry sposób i wspierają się specjalistami. Bezsprzecznie w prezentowanej sprawie, skuteczne oddłużanie i profesjonalna pomoc prawna udzielona przez mecenasa z Portalu Dłużnika, zadziałały na korzyść pozwanej. Oczywiście, jak zawsze, pełnomocnik pozwanej rozpoczął swoją procę od dokładnej analizy dokumentów. Istotnie dopiero ta czynność pokazuje jak to wszystko faktycznie wygląda i jak można podważyć zasadność powództwa. Dlatego zawsze od tego zaczynamy, aby potem wnieść skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty lub odpowiedź na pozew. W związku z tym, że zaleźliśmy kilka istotnych uchybień, przedstawiliśmy szereg argumentów przemawiających na korzyść Pani Iwony. W rezultacie sąd oddalił w całości roszczenie Prokura.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 4.243,45 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu 

Portal Dłużnika to skuteczne oddłużanie i profesjonalna pomoc prawna

Nie wszyscy, którzy wpadli w długi, będą mogli powiedzieć za jakiś czas, że mają już ten problem za sobą. Niewątpliwie bardzo dużo zależy w tym temacie od samych zadłużonych. Istotnie, kiedy nie podejmą żadnych mądrych działań, chowając głowę w piasek, spędzą nieciekawe życie. W związku z tym, należy pamiętać, że skuteczne oddłużanie i profesjonalna pomoc prawna są ze sobą naprawdę ściśle powiązane. Bez wątpienia tylko to połączenie zapewni zadłużonej osobie sukces i pozwoli wyjść na finansową prostą. Bezsprzecznie nie ma innej możliwości, aby ktoś tkwiący w spirali zadłużenia, sam poradził sobie z tą sytuacją. Dlatego nie trzeba się bać i należy szukać pomocy prawnej w oddłużaniu na przykład w naszej kancelarii. Zatem nie czekaj, tylko działaj.

Powództwo Prokura upada w sądzie

Prezentujemy Państwu kolejne skuteczne oddłużanie procesowe. Istotnie i tym razem z sukcesem broniliśmy pozwaną przez Prokura. W wyniku podjęcia właściwych czynności prawnych, sąd wydał stosowny wyrok i oddalił całe roszczenie funduszu sekurytyzacyjnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

oddłużanie i profesjonalna pomoc prawna

Inna ostatnio wygrana sprawa z Prokura NSFIZ:

Oddłużanie i profesjonalna pomoc prawna

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy