Pożyczka pozabankowa bez zdolności kredytowej

Nie podlega dyskusji, że pożyczka pozabankowa bez zdolności kredytowej, to najgorsze rozwiązanie dla osoby, która wpadła w długi. Chociaż Profi Credit twierdzi, że sprawdza pod tym kontem swoich Klientów, to ciekawe, dlaczego przyznało finansowanie Pani Joannie. Bez wątpienia z chwilą wnioskowania o pieniądze, kobieta była zadłużona i jej zaległości w spłatach, widniały w bazach danych. Firmy pożyczkowe przymykają oko na istniejące długi i jeszcze bardziej pogrążają konsumentów. Z pewnością wnosząc pozew o zapłatę 7.230,45 zł, spółka liczyła, że kobieta nie będzie się broniła, jak robi to wielu innych. Jednak w tym przypadku stało się inaczej. Oczywiście broniliśmy Klientkę w sądzie rejonowym i II instancji po wniesieniu apelacji przez Profi Credit. W rezultacie wygraliśmy ten spór.   

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 7.230,45 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa w sądzie I i II instancji
Uzyskany efekt: Sąd II instancji oddala apelację Profi Credit, powództwo upada w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu 

Pożyczka pozabankowa bez zdolności kredytowej, tylko pogłębi Twoje zadłużenie

Kiedy nie masz pieniędzy na spłatę posiadanych zobowiązań finansowych, nawet nie myśl o zaciąganiu kolejnych. Bezsprzecznie pożyczka pozabankowa bez zdolności kredytowej to najgorsza z możliwych opcji. Z pewnością nie spłacisz istniejącego dług, a tylko go powiększysz. Bez wątpienia uzyskane w ten sposób pieniądze, w żaden sposób nie poprawią Twojej sytuacji finansowej. Dadzą tylko na chwilę złudzenie, że panujesz nas sytuacją, a potem wszystko uderzy ze zdwojoną siłą. Niewątpliwie te pożyczki są bardzo drogie a firmy, które ich udzielają, po prostu żerują na trudnej sytuacji zadłużonych. Dlatego nie sięgaj po takie pieniądze, tylko pomyśl, jak inaczej możesz poradzić sobie z długami. Oczywiście zapraszamy do naszej kancelarii oddłużeniowej, która skutecznie pomogła już wielu zadłużonym.

Sąd II instancji oddala apelację Profi Credit

Jak widzimy na wyroku zamieszczonym poniżej, na nic zdała się apelacja, którą wniosło Profi Credit. W rezultacie sąd ją oddalił i powództwo firmy pożyczkowej upadło w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pożyczka pozabankowa bez zdolności kredytowej

Inna ostatnio wygrana sprawa z Profi Credit:

Pożyczka pozabankowa bez zdolności kredytowej