Oddłużanie firm i osób prywatnych

Osoby stawiające czoło długom, muszą uzbroić się w cierpliwość. Niewątpliwie oddłużanie firm i osób prywatnych, może potrwać naprawdę długo. Z pewnością dużo zależy od ilości niezamkniętych zobowiązań, jak i od wysokości samego zadłużenia. Istotnie nasz Klient pozwany o zapłatę 25.084,92 zł przez Prokura, uzbierał całkiem spory koszyk długów. Dlatego teraz oddłuża się z pomocą specjalistów z naszej kancelarii Portal Dłużnika, aby za jakiś czas powiedzieć, że jest wolnym człowiekiem. Bo jak sam na powiedział, ta sytuacja zrobiła z niego niewolnika, który każdą zarobi oną złotówkę oddaje wierzycielom, a zadłużenie wcale się nie zmniejsza, bezsprzecznie to pokazuje, że trzeba wiedzieć jak prowadzić oddłużanie, aby było skuteczne. Oczywiście nas nikt nie musi uczyć, jak to się robi. W wyniku podjętych czynności prawnych, sąd wydał wyrok ograniczający powództwo Prokura o 12.216,63 zł.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 25.084,92 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Zasądzono 12.868,29 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu  

Nasza specjalność to oddłużanie firm i osób prywatnych

Dłużniku, musisz zrozumieć, że Twoja sytuacja nie jest bez wyjścia. Bez wątpienia masz swoje prawa i powinieneś, korzystać przede wszystkim z prawa do obrony przed pozwami o zapłatę. Z pewnością nie możesz poddawać się naciskom windykacji i ślepo wierzyć we wszystko to, co Ci mówią. Ponieważ są odpowiednio przeszkoleni i stosują techniki manipulacyjne, przerażonej osobie są w stanie wmówić wszystko. Dlatego nawet na tym etapie zasięgnij konsultacji prawnej w naszej kancelarii, abyś wiedział, co powinieneś robić. Ważnym aspektem jest to, abyś nie uznał istnienia długu, którego zasadność można podważyć w sądzie. Niewątpliwie podpisanie ugody, zmniejsza szanse na skuteczną obronę. Jednocześnie nie zapominaj, że nasza specjalność to oddłużanie firm i osób prywatnych i możemy zadziałać na Twoją korzyść. .

Sąd ogranicza powództwo Prokura

W prezentowanej dzisiaj sprawie, sąd ogranicza powództwo Prokura. W rezultacie nasz Klient zapłaci tylko tyle, ile naprawdę był dłużny.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie firm i osób prywatnych

Inna ostatnio wygrana sprawa z Prokura:

Oddłużanie firm i osób prywatnych