• Home
  • Aktualności
  • Sprzeciw od nakazu zapłaty w sprawie z Ultimo Portfolio Investment

Sprzeciw od nakazu zapłaty w sprawie z Ultimo Portfolio Investment

Sprzeciw od nakazu zapłaty w sprawie z Ultimo sprawił, że Pozwana mogła wdać się w merytoryczny spór. Gdyby poddała sprawę walkowerem, miałaby wówczas do zapłaty 9.295,34 zł z samej pretensji głównej. Do tego należałoby doliczyć odsetki plus oczywiście koszty sądowe, które przy takiej kwocie nie byłyby małe. Na całe szczęście sprawa dobrze się skończyła. Cieszy nas, że Pozwana postąpiła słusznie i zawierzyła, że z Ultimo można wygrać w sądzie. Sąd oddalił w całości powództwo Ultimo Portfolio Investment.    

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 9.295,34 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Jak wnieść skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty?

Jeśli masz niespłacone długi, musisz liczyć się z tym, że za jakiś czas otrzymasz przesyłkę poleconą z sądu. Przede wszystkim w żadnym wypadku nie lekceważ takiego listu, ponieważ źle się to może dla Ciebie skończyć. Istotnie w takiej sytuacji zasądzenia masz jak w banku. Zatem jak wnieść skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty? Jeżeli dostałeś ten wydany w EPU (elektroniczne postępowanie upominawcze), wystarczy, że postąpisz zgodnie z naszą instrukcją: https://portal-dluznika.pl/2018/09/14/wzor-sprzeciwu-od-nakazu-zaplaty-w-epu/.

Z pewnością w przypadku tego z sądu rejonowego wygląda to już inaczej. Dlatego, jeżeli chcesz mieć pewność, że sprzeciw zostanie wniesiony prawidłowo, a podniesione zarzuty będą właściwe, zalecamy skorzystanie z pomocy prawnej kancelarii, która specjalizuje się w oddłużaniu. Oczywiście nie bez znaczenia jest też postępowanie w jakim został wydany. Czynności związane z tym w trybie upominawczym, zdecydowanie różnią się od tego, wydanego w postępowaniu nakazowym.

Sprzeciw od nakazu zapłaty w sprawie z Ultimo

Prawidłowo wniesiony sprzeciw od nakazu zapłaty to połowa sukcesu w każdym sporze. Natomiast zawsze kluczowe są podniesione zarzuty. W tym przypadku nie było wątpliwości, że powództwo powinno zostać oddalone w całości i tak się właśnie stało. Poniżej wyrok w opisywanej dziś sprawie.

Więcej wygranych z Ultimo znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=ultimo&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Sprzeciw od nakazu zapłaty w sprawie z Ultimo

Sprzeciw od nakazu zapłaty w sprawie z Ultimo