Pozew Kancelarii Prawnej Rubikon

Pozew Kancelarii Prawnej Rubikon został znacząco ograniczony. Pani Urszula spokojnie czekała, aż sąd wyda nakaz zapłaty. Ze względu na to, że wcześniej miała już kilka spraw w sądzie, wiedziała, że to powództwo nie powinno zasługiwać na uwzględnienie. Niewątpliwie także fakt śledzenia sprawy na Portalu Informacyjnym Sądów Powszechnych pozwolił pozwanej mieć kontrolę nad sprawą. Podczas gdy sąd rejonowy nie uwzględnił stanowiska pozwanej, zasądzając całe dochodzone roszczenie, wniesiono apelację. Bez wątpienia była ona zasadna. Finalnie sąd II instancji znacząco ograniczył powództwo Kancelarii Prawnej Rubikon. Obniżono dochodzoną kwotę z 1.614,86 zł do 376,62 zł.

Powód: Kancelaria Prawna Rubikon Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 1.614,86 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa, wniesienie apelacji
Uzyskany efekt: Dopłata 376,62 zł, uwzględnienie apelacji w pozostałym zakresie, brak kosztów procesów

Portal Informacyjny Sądów Powszechnych

Ustawodawca dał osobom zadłużonym, których sprawy trafiają do sądów narzędzia, pozwalające na śledzenie przebiegu spraw. Bez wątpienia takim jest Portal Informacyjny Sądów Powszechnych. To tam rejestrowane są sprawy o zapłatę, które kierowane są do sądów rejonowych, jak i w przypadku wniesienia apelacji do okręgowych. Z pewnością założone tam konto, pozwala pozywanym na śledzenie przebiegu spraw. Wówczas sam pozew jak i wydany na jego podstawie nakaz zapłaty, nie są dla niego zaskoczeniem. Niewątpliwie daje to pewnego rodzaju komfort psychiczny, ponieważ pozwala przygotować się wcześniej do tego, co się wydarzy. Jednocześnie daje pozwanemu więcej czasu, na znalezienie specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu.

Jeżeli nie wiesz jak założyć konto na Portalu Informacyjnym Sądów Powszechnych, podajemy link do instrukcji jak to zrobić : https://portal-dluznika.pl/2019/07/02/jak-zalozyc-konto-w-portalu-informacyjnym/

Pozew Kancelarii Prawnej Rubikon zostaje ograniczony przez sąd II instancji

W prezentowanej dzisiaj sprawie zaskarżono niekorzystny wyrok wydany przez sąd rejonowy. W związku z tym, w imieniu pozwanej skutecznie wniesiono apelację. Pozew Kancelarii Prawnej Rubikon został znacząco ograniczony przez sąd II instancji.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozew Kancelarii Prawnej Rubikon

Pozew Kancelarii Prawnej Rubikon

Pozew Kancelarii Prawnej Rubikon

Pozew Kancelarii Prawnej Rubikon