Dopłata do kapitału pożyczki i spór z Profi Credit

Spór z Profi Credit i dopłata do kapitału pożyczki. Tak właśnie zakończyła się sprawa Pozwanego przez tę firmę pożyczkową. Chociaż nakazem zapłaty wydanym w postępowaniu nakazowym z weksla, dochodzono 14.123,02 zł, do zapłaty pozostało 3.762,63 zł. Poniżej wyrok w omawiane dziś sprawie. Jak zwykle podkreślamy, że warto się bronić przed roszczeniami podmiotów finansowych. Bardzo często takie powództwa oddalane są w części lub całości.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 14.123,02 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłata 3.762,63 zł, oddalenie w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Weksel zabezpiecza interesy wierzyciela

Kiedy korzystasz z zewnętrznego finansowania, musisz mieć świadomość, że do oddania będziesz miał więcej niż dostaniesz. Dlatego przed podpisaniem umowy, dokładnie ją przeczytaj i zapoznaj się ze wszystkimi dodatkowymi kosztami. Przede wszystkim zwróć także uwagę, w jaki sposób wierzyciel dodatkowo zabezpiecza udzielane finansowania. W związku z tym, sprawdź, czy nie podpisałeś weksla in blanco, który często jest wykorzystywany przez podmioty zajmujące się kredytowaniem. Może jednak lepiej zrezygnować z takiej pożyczki. Niewątpliwie możesz uniknąć późniejszych konsekwencji w postaci postępowania nakazowego z weksla. Ponieważ, kiedy tego typu sprawa trafi do sądu, będziesz potrzebował specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu. Pamiętaj, że weksel zabezpiecza interesy wierzyciela, a nie pożyczkobiorcy.

Dopłata do kapitału pożyczki w sprawie z Profi Credit

Sprawa, którą dzisiaj Państwu prezentujemy, zakończyła się dopłatą. W sądzie oddalono wszystkie koszty ponad kwotę udzielonej pożyczki. Z pewnością stało się to po rozpoznaniu stanowiska Pozwanego. Bez wątpienia sukces Klienta firmy pożyczkowej Profi Credit, pokazuje jak ogromnymi kosztami obciążani są pożyczkobiorcy i jak te koszty oceniają później sądy rozpoznające pozwy o zapłatę wytoczone przez Profi Credit. Jednocześnie wydany wyrok udowadnia, że są one niezasadnie naliczane. Dopłata do kapitału pożyczki zamyka tę sprawę.

Więcej wygranych spraw z Profi Credit znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=profi+credit&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dopłata do kapitału pożyczki

Dopłata do kapitału pożyczki