Vega Sp. z o.o. – dla niewtajemniczonych, to w skrócie platforma Szybka Moneta na której udziela pożyczek. Dochodziła od naszego Klienta ok. 3000 zł. Naszym zdaniem roszczenie nie istniało. Wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty i podjęliśmy się obrony procesowej. Sąd powództwo zgodnie z naszymi przypuszczeniami oddalił w całości!

Wierzyciel: Vega Sp. z o.o.
Wysokość długu: ok. 3000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Oddalenie powództwa w całości

Platforma Szybka Moneta służy do zawierania pożyczek

Pan Jeremiasz gorączkowo szukał kancelarii oddłużeniowej. Tak znalazł nas na Facebooku. Stamtąd przeniósł się na naszą stronę Portal Dłużnika. „Szukałem odpowiedzi czy ktoś będzie w stanie mi pomóc! To co przeczytałem zdecydowało, że piszę o moim problemie! Paltforma Szybka Moneta a w właściwie firma Vega pozwała mnie do sądu. Dostałem nakaz zapłaty i boję się, że kiedy komornik przyjdzie do domu wszystko się wyda. Do tej pory udawało mi się przechwytywać korespondencję, która przychodziła. Kosztuje mnie to bardzo dużo nerwów. Boję się każdego dzwonka do drzwi. Wiem, jestem facetem i powinienem być twardy. Ale wydaje mi się, że na długi nie ma twardziela. Każdy z czasem staje się miękki jak ciasto!” – pisał w formularzu kontaktowym na stronie Portal Dłużnika.

Konsultacja i oddłużanie

Jak już zapewne wiecie, nie zostawiamy żadnego sygnału od Państwa bez odpowiedzi. Czasami może się zdarzyć, że z powodu bardzo dużej ilości spraw, możemy odpowiedzieć na drugi dzień. Ale zawsze reagujemy na spływające do nas informacje o kłopotach z długami. Tak też było w tym przypadku. Nasza asystentka odpisała na wiadomość od Pana Jeremiasza z prośbą o więcej szczegółów. Na tę chwilę nie mogliśmy udzielić żadnej konkretnej informacji zwrotnej. Ustaliliśmy, że platforma Szybka Moneta rzeczywiście istnieje, że udzielane są tam pożyczki. Kiedy dotarły do nas skany pozwu, nakazu zapłaty i potwierdzenia dokonywanych płatności na poczet zaciągniętej pożyczki mogliśmy przystąpić do analizy dokumentów. Od tego nasi prawnicy zaczynają swoją pracę. Służymy profesjonalną pomocą i szczerze przedstawimy nasze stanowisko w sprawie.

Wygrana z Vega Sp. z o.o (Platforma Szybka Moneta)

Najczęściej jedynym kierunkiem  jest wybranie drogi sądowej. Tak było w przypadku Pana Jeremiasza. Sprzeciw od nakazu zapłaty i doskonale przygotowana obrona procesowa, doprowadziła do wygrania sprawy! Sąd oddalił powództwo!

Inna wygrana sprawa z powództwa Vega:

Pożyczka w Szybka Moneta a pozew od Vega – o co chodzi?

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyrok w opisywanej sprawie:

Platforma Szybka Moneta

Platforma Szybka Moneta