Otrzymałeś nakaz z weksla Profi Credit? Zamiast chować głowę w piasek a nakaz do szuflady podejmij obronę procesową i daj sobie pomóc. Dziś przedstawiamy wyroki oddalające tylko z jednego dnia, które zapadły tylko jednego dnia. Mamy nadzieję, że przekona to nieprzekonanych, że warto bronić się przed roszczeniami.

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu:  ok. 25.000 zł; 20.000 zł; 14.000 zł; 12.000 zł; 4.500 zł; 4.300 zł; 3.035 zł; 3.000 zł;
Zadanie: Zarzuty od nakazów zapłaty z weksla, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwa oddalone w całości

Profi Credit

Profi Credit – nie ma dnia, aby nasi specjaliści nie odbierali informacji od zadłużonych osób o sprawie w sądzie. Ci, którzy zaciągnęli tam pożyczki i z różnych powodów pojawiły się problemy ze spłatą ustaloną w harmonogramie, łączy jedna rzecz. Doprowadzeni są do załamania nerwowego przez wyjątkową brutalną i bezduszną windykację… Zazwyczaj też występują o potrącania należności za raty z wynagrodzeń pożyczkobiorców na podstawie zgody udzielonej przy podpisywaniu umowy pożyczki. W przeważającej ilości, nasi Klienci nawet nie wiedzą, że coś takiego podpisywali. W ten sposób mści się szybkie podpisywanie umowy, bez zapoznania się z treścią zawieranej umowy.

Portal Dłużnika wie jak pomóc dłużnikom

Dopiero później wychodzi szydło z worka. Kiedy jesteśmy szczęśliwi, że otrzymaliśmy pieniądze, nie przychodzi nam do głowy, aby zaglądnąć do umowy. Regulujemy zobowiązanie sumiennie przez kilkanaście miesięcy. Nagle w naszym życiu wydarza się coś co uniemożliwia spłatę pozostałych rat. Zaczyna się droga przez mękę, którą znają tylko ci, którzy skorzystali z usług tej firmy. Kiedy pojawia się nakaz zapłaty, wkraczają prawnicy z naszej Kancelarii, którzy toczą wojnę z tym podmiotem już od wielu lat. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i wiedzy przeciwstawiają się tym praktykom. Tutaj wyjątkowo nie możemy pogodzić się z tym, że tak można traktować swoich Klientów. Przeciwstawiamy się temu skutecznie i będziemy to robili do końca świata i jeden dzień dłużej!

Nakaz z weksla Profi Credit

Wszystkich naszych Klientów łączy jedno. Otrzymali nakaz z weksla Profi Credit i skontaktowali się z nasza Kancelarią. Dzisiaj przedstawiamy, aż 8 oddalonych powództw Profi Credit. Wszystkie te wyroki zapadły jednego dnia. W każdym przypadku sąd podzielił naszą argumentację, oddalił powództwo w całości i obciążył Spółkę kosztami postępowania procesowego

Więcej o sprawach z Profi Credit można przeczytać TUTAJ

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyroki w opisywanych sprawach:

\