Z uporem maniaka będziemy powtarzali: Brońcie się przed nakazami zapłaty! Jak pokazuje prezentowana dzisiaj sprawa, było warto. Nakaz zapłaty od Aasa Polska opiewał na ok. 5000 zł plus koszty procesu, natomiast na wyroku pozostała niewielka kwota dopłaty do niespłaconego kapitału pożyczki. Pozostała część roszczenia została oddalona przez Sąd!

Wierzyciel: Aasa Polska S.A.
Wysokość długu: ok. 5000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłata do kwoty kapitału, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie

Parabanki chętnie dają pożyczki bezrobotnym! A to prosta droga do długów!

„Powoli zaczęło się u mnie wszystko rozpadać jak domek z kart. Najpierw utrata pracy, potem rozwód a na koniec choroba mojego ojca. Przecież trzeba zapłacić alimenty, coś jeść i opłacić rachunki. Kiedy zrobiło się bardzo krucho z pieniędzmi, postanowiliśmy, że aby zaoszczędzić, przeprowadzę się do taty a swoje może uda mi się wynająć. Wynająłem mieszkanie rodzinie z dziećmi. Zaufałem, że wszystko będzie dobrze. My obaj jakoś dawaliśmy radę. Kiedy ojciec dostał udaru potrzebował stałej opieki i rehabilitacji. Pieniądze szybko topniały. Przyznam , że nie spłaciłem wszystkiego z umowy. Ale na pewno nie jestem im tyle winien ile chcą na tym nakazie zapłaty! Proszę o pomoc!” – taką wiadomość przysłał do nas Pan Michał.

Internet wpędzi Cię w długi, ale też pomoże znaleźć ratunek!

Na szczęście dla Pana Michała internet pomógł mu znaleźć nie tylko tę pechową pożyczkę, ale też stronę naszej Kancelarii Portal Dłużnika. Kiedy zagłębił się w lekturę zamieszczanych tam artykułów, doszedł do jedynego słusznego wniosku: „Tak! Oni mogą mi pomóc!” I nie mylił się. Oczywiście, nie możemy powiedzieć, że udaje nam się wygrywać wszystkie sprawy. Jeżeli  ktoś tak twierdzi, uciekajcie Państwo gdzie pieprz rośnie! My zawsze przedstawiamy realne szanse w konkretnej sprawie. Nie piszemy bajek i nie budzimy złudnych nadziei.

Nakaz zapłaty od Aasa Polska i skuteczna pomoc

Tak właśnie było w przypadku Pana Michała. Kiedy przyszedł na konsultację prawną od razu powiedzieliśmy, że musi się przygotować na dopłatę niespłaconej kwoty kapitału pożyczki. A co do pozostałych kosztów? Nasi specjaliści w oddłużaniu zrobią wszystko, aby zredukować je do minimum. I udało się! Cała żądana pozwem kwota powyżej kapitału upadła! Sąd przychylił się do naszych trafnych i mocnych argumentów oddalając powództwo w pozostałym zakresie.

Inna wygrana sprawa z Aasa Polska:

Pozew Aasa trafił do sądu

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyrok w tej sprawie:

Nakaz zapłaty od Aasa Polska

Nakaz zapłaty od Aasa Polska