Pożyczka w Szybka Moneta a pozew od Vega - o co chodzi?

Firma, która pozwała naszego Klienta, jest właścicielem Szybkiej Monety. To dlatego do rąk pana Bartosza trafił nakaz zapłaty z powództwa Vegi. Wdaliśmy się w spór i wygraliśmy kolejną sprawę. Powództwo zostało oddalone w całości!

Wierzyciel: Vega Sp. z o.o.
Wysokość długu: 3634,34 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Dług z pożyczki pozabankowej

Nasz Klient potrzebował błyskawicznej pożyczki. Pierwszymi osobami, do których zgłosił się z prośbą o pożyczkę, byli jego rodzice. Niestety nie byli oni zbyt chętni do pomocy. Zdawali sobie sprawę, że słowo „pożyczka” po prostu oznaczało oddanie mu pieniędzy. Następnymi osobami na liście naszego Klienta, byli jego znajomi. Tutaj również nie udało się nic zawojować. Niezawodna okazała się Szybka Moneta, która bez najmniejszego problemu udzieliła mu chwilówki.

Pozew o zapłatę i powództwo oddalone w całości

Nasz Klient nie spłacił pożyczki w terminie. Nie zmienia to jednak faktu, o czym zdaje się zapomniał pożyczkodawca, dokonywał regularnych wpłat. Na całe szczęście istnieją też firmy, która pomagają w takich przypadkach.

Pan Bartosz skontaktował się z nami telefonicznie. Podczas rozmowy dowiedział się dlaczego pozwała go firma Vega, czyli spółka udzielająca pożyczek pod marką Szybka Moneta. Dodatkowo opowiedzieliśmy o innych, podobnych historiach. Chcieliśmy udowodnić, że zajmowaliśmy się trudniejszymi sprawami i z każdej udało się wyjść zwycięsko. Nasz sprzeciw od nakazu zapłaty okazał się strzałem w dziesiątkę, a następne pisma kierowane do sądu przechyliły szalę zwycięstwa. Powództwo zostało oddalone w całości.

Dręczy Cię windykacja?

Nie wiesz dlaczego Twój dług urósł do ogromnej kwoty?

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania! Podejmij pierwsze kroki już dziś.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy