Optima to spółka, która zawiesiła swoją działalność związaną z udzielaniem pożyczek. Kiedy nasz Klient odebrał nakaz zapłaty i pozew Optima na ok. 16000 zł aż zaniemówił! Nie było na co czekać, tylko szukać pomocy tam gdzie wiedzą co robić. Poprowadziliśmy sprawę, która zakończyła się oddaleniem powództwa przez Sąd!

Wierzyciel: Optima Sp. z.o.o.
Wysokość długu: ok. 16.000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Oddalenie powództwa w całości

Nakaz zapłaty to nie żart! Brak reakcji może skończyć się spotkaniem z komornikiem!

„To chyba jakiś niesmaczny żart! Dostałem nakaz zapłaty i pozew Optima na ogromną kwotę! Chyba oszaleli! Nic z tego nie rozumiem. Skąd taka suma im się wzięła?!” – mówił zszokowany mężczyzna. „Nigdy w życiu nie pożyczałem takich pieniędzy. Nie zaprzeczam, że jakiś rok temu miałem tam pożyczkę. Z tego co pamiętam spłaciłem to chyba. Pobiegłem z tym nakazem do mojego zaufanego kolegi, który, jak się okazało, był kiedyś klientem waszej Kancelarii. Pomogliście mu. Powiedział, że jesteście najlepsi w swoim fachu! Od razu kazał mi biec do Was i to pokazać.” – mówił zdyszany Pan Piotr.

Pomożemy Ci wyjść z długów!

Rzeczywiście mężczyzna sprawiał wrażenie jak by przed chwilą przebiegł maraton, wyglądał jak tuzin nieszczęść. Mówiąc, łapał szybko oddech ze zmęczenia. Jak się okazało był to bieg, którego finałem jest pozbycie się długu na 16 000 zł. Taka kwota nawet dla nie mających problemów finansowych nie jest bez znaczenia. A co dopiero mówić o ludziach utrzymujących się z niewielkiej pensji. Żyją z ołówkiem w ręku, planując po wypłacie wszystkie wydatki. Niestety świat jest tak ułożony, że nie wszystkim dobrze się wiedzie. Jednym  wszystko zamienia się w złoto a inni pracują w  znoju, ledwo wiążąc koniec z końcem.

Nakaz zapłaty i pozew Optima

Postanowiliśmy od razu zająć się sprawą. Nasz mecenas przyjął pozew Optima, nakaz zapłaty i wysłuchał, że ponoć pożyczka została już dawno spłacona. Przypuszczał co może być przyczyną tak wysokiej kwoty dochodzonej przez spółkę. Jeszcze pozostało określenie spłaconej kwoty i byliśmy w domu. Kiedy już wszystkie dokumenty w sprawie były na biurku, pełnomocnik naszego Klienta  natychmiast przystąpił do działania. Wniósł sprzeciw od nakazu zapłaty a następnie wdał się w spór, który zakończył się pełnym sukcesem. Sąd oddalił powództwo w całości!

Inna wygrana sprawa z Optima:

Pozew od Optima o 10 tysięcy wyższy od kwoty pożyczki

Skutecznie oddłużamy

Zadzwoń lub napisz:

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyrok w opisywanej sprawie:

Pozew Optima

Pozew Optima