Mispra Capital przejmuje długi od jednej z bardziej popularnych na naszym rynku finansowym chwilówek. Tym razem do rąk naszej Klientki trafia nakaz zapłaty oraz pozew Mispra Capital na kwotę ok. 4500 zł. Kiedy adwokat podjął się obrony, decyzja Sądu była jednoznaczna – oddalenie powództwa w całości! 

Wierzyciel: Mispra Capital
Wysokość długu: ok. 4500,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Oddalenie powództwa w całości

Nakaz zapłaty i pozew Mispra Capital zaskoczył naszego Klienta! 

Dzisiaj przed Państwem kolejny przykład, że warto się bronić przed pozwami spółek nabywających na drodze cesji wierzytelności od pierwotnych wierzycieli. Pierwsze zaskoczenie, kiedy widzimy nakaz zapłaty od firmy o której nigdy nie słyszeliśmy, powinno wzmóc naszą czujność i zmobilizować do działania! Kobieta otrzymała nakaz zapłaty wydany w elektronicznym postępowaniu upominawczym. ”Odebrałem nakaz zapłaty i pozew Mispra Capital. Pierwszy raz słyszę tę nazwę. Szukałam nawet informacji na ich temat w internecie. Nie ma nic konkretnego na ich temat. Kilka zdawkowych informacji i to wszystko. Zupełnie nie wiem o co chodzi. Dzięki mojemu śledztwo natrafiłam na stronę Portal Dłużnika. Właśnie teraz czytam o waszych wygranych sprawach i chciałabym umówić się na konsultację prawną.” – tak zaczęła rozmowę z nami Pani Bianka.

Portal Dłużnika to najlepszy wybór kiedy chcesz uwolnić się od długu!

Kiedy kobieta przyszła na umówioną konsultację. Nasz prawnik zabrał się za analizę dokumentów. Bardzo szybko zauważył dużo nieprawidłowości, nie tylko w uzasadnieniu pozwu, ale również zwrócił uwagę na fakt, że żądania Mispra Capital mają się nijak do dowodów wpłat, które przedstawiła Pani Bianka. Wyłonił się czytelny obraz sprawy. Po przedstawieniu planu działania, podpisaliśmy umowę i pełnomocnictwo. Pozostało już tylko napisać sprzeciw od nakazu zapłaty i czekać na dalszy rozwój sytuacji.

Wygrana z Mispra Capital

Gdy EPU po skutecznym sprzeciwie, przekazało sprawę do sądu właściwego dla miejsca zamieszkania naszej Klientki, podjęliśmy się obrony procesowej. Oczywiście, nasz prawnik zadbał o najdrobniejsze szczegóły i doprowadził do oddalenia powództwa przez Sąd. Ten „dołożył” jeszcze spółce kosztami procesu. Kolejny raz udowadniamy nasz profesjonalizm!

Inna wygrana sprawa z Mispra Capital:

Mispra Capital i kolejna błędnie przeniesiona wierzytelność

Skuteczna kancelaria oddłużeniowa

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyrok w opisywanej sprawie:

Pozew Mispra Capital

Pozew Mispra Capital