Ultimo NSFIZ  przejął dług naszego Klienta i uzyskał nakaz zapłaty na blisko 10 000 zł! Gdyby nie nasza szybka reakcja, sprawa mogłaby zakończyć się egzekucją komorniczą. Musieliśmy działać z prędkością światła, ale na szczęście dzięki wiedzy i umiejętnościom naszych prawników, wszystko zakończyło się wyrokiem oddalającym.

Wierzyciel: Ultimo NSFIZ
Wysokość długu: ok. 10.000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Przebiegła strategia funduszy sekurytyzacyjnych

Nie ważne jak nazywa się Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty w skrócie NSFIZ, nie pozwoli Ci zapomnieć o długu. Nie ważne czy jest to przedawniony stary “gniot”, czy dawno spłacone zobowiązanie. A może tak pozwać nieszczęśnika drugi raz za o tę samą pożyczkę?! Wszystkie chwyty dozwolone! A nóż uda się trafić na nieświadomego dłużnika, który ze strachu zapożyczy się w innym miejscu, albo sprzeda co będzie mógł i zapłaci kwotę z nakazu. A jeżeli tego nie zrobi, sprawa pójdzie dalej – wprost do komornika. Kasa spływa, fundusz zaciera ręce i bierze na cel kolejną ofiarę. Polowanie trwa na dobre.

Bądź świadomy swoich praw! Nie zawsze jesteś dłużnikiem!

Jak wskazują statystki, zdecydowana większość Polaków nie zna swoich praw i nawet nie podejmuje próby obrony przed pozwami. Bardzo nas to martwi, bo jak pokazujemy każdego dnia, w wielu przypadkach, udaje się nam oddalać powództwa w całości lub ograniczać zasądzane kwoty do rzeczywistych należnych sum, a nie chorych kwot, których żądają wierzyciele wtórni! Udowadniamy w sądach nieprawidłowości podczas przenoszenia wierzytelności (cesji), niezasadność roszczeń czy przedawnienia.

Powództwo Ultimo NSFIZ oddalone w całości

Kiedy Pan Adam otrzymał nakaz od Ultimo NSFIZ nie miał kompletnie świadomości, że może się przed nim bronić. Kiedy złamał nogę, przychodziła do niego sąsiadka i pomagała w codziennym życiu. Całkiem przypadkiem znalazła przesyłkę z sądu. Zapytała, czy może zobaczyć co jest w środku. Uzyskała zgodę i kiedy przeczytała, złapała się za głowę. Wiedziała co oznaczają wyrazy „nakaz zapłaty”. A jeszcze gdy doczytała, że za dwa dni mija termin wniesienia sprzeciwu podniosła alarm. Ponieważ sama w swoim życiu miała epizod z chwilówką i korzystała z naszej pomocy, natychmiast odszukała w telefonie numer do naszej Kancelarii. Dzięki szybkiej reakcji kobiety, Pan Adam został uratowany. Działaliśmy błyskawicznie, aby zdążyć ze sprzeciwem. Sprawa znalazła swój finał w Sądzie. Wdaliśmy się w spór, którego wynik prezentujemy na zamieszczonym poniżej wyroku. Sąd oddalił powództwo!

Inna wygrana sprawa z Ultimo:

Ultimo Portfolio przejął dług od Aasa

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyrok w opisywanej sprawie:

Ultimo NSFIZ

Ultimo NSFIZ