Wyrok w sprawie Daily Finance

Prezentujemy kolejny wyrok w sprawie Daily Finance. Z oferty tego pożyczkodawcy skorzystała nasza Klientka, która nie przypuszczała, że przyjdzie jej walczyć o sprawiedliwość w sądzie. Kiedy została pozwana na blisko 4000 zł, postanowiła przekazać prowadzenie swojej sprawy wyspecjalizowanej w oddłużaniu kancelarii prawnej. I tak znalazła drogę do nas. Nie zawiedliśmy jej oczekiwań. Sprawa zakończyła się sukcesem czyli oddaleniem powództwa przez Sąd. Wygraliśmy!

Wierzyciel: Daily Finance Sp. z o.o.
Wysokość długu: ok. 4000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Kiedy ratujesz się pożyczką na spłatę innej pożyczki kłopoty murowane

„Teraz wiem, że moja naiwność osiągnęła szczyt możliwości. Kiedy zdecydowałam się zaciągnąć tę pożyczkę, zupełnie nie miałam świadomości, że to wszystko zabrnie jeszcze dalej. Byłam święcie przekonana, że uda mi się spłacić tamte cztery chwilówki a tą ratalną, która mi zostanie, dam radę bez problemu ogarnąć. Niestety, to było tylko moje pobożne życzenie. Nie spłaciłam wszystkich 30 dniowych, ponieważ na każdej były opóźnienia i bardzo wzrosły koszty. Wystarczyło mi tylko na dwie i koło się zamknęło. Mimo ciągłego braku pieniędzy na wszystko, starałam się coś przeznaczyć na spłatę, żeby wykazać dobrą wolę. Ciężko było dojść do porozumienia, kiedy prosiłam o jakieś odroczenie płatności raty, czy chociaż zmniejszenie. Nie chcieli się absolutnie zgodzić. Więc sama wpłacałam ile w danym miesiącu mogłam. Aż w końcu doczekałam się nakazu zapłaty. Teraz już nie mogę popełnić błędu i chcę powierzyć waszej kancelarii moją sprawę.” – taka wiadomość od Pani Luizy przyszła na naszego e- maila.

Nasz zespół tworzą specjaliści w oddłużaniu

Po przeanalizowaniu dokumentów, które dotarły do naszej kancelarii doszliśmy do wniosku, że sprawy nie wyglądają tak beznadziejnie jak przedstawiła je Pani Luiza. Ale właśnie po to jesteśmy, aby rozwiać wszelkie wątpliwości i ustalić faktyczny stan spraw. Pomaga nam w tym wysoko wykwalifikowana kadra, która posiada szeroką wiedzę prawniczą, popartą wieloletnim doświadczeniem w walce z długami. Wykorzystujemy w naszej pracy różne formy. Ale w tych konkretnych przypadkach zdecydowaliśmy się nie negocjować tylko czekać na wyrok sądu. Kiedy dopełniliśmy wszelkich formalności związanych z podjęciem współpracy, mogliśmy już zgodnie z literą prawa reprezentować naszą Klientkę. Poniżej prezentujemy właśnie wyrok w sprawie Daily Finance, który dotyczy Pani Luizy.

Wyrok w sprawie Daily Finance

Ku pokrzepieniu serc  naszych Klientów i  zadowoleniu prawników pracujących w naszej Kancelarii, przekazujemy informację, że ponownie wygraliśmy sprawę. Sąd nie miał wątpliwości, podzielił nasze stanowisko i oddalił powództwo w całości obciążając powoda kosztami postępowania procesowego.

Jeśli masz do nas pytania, zadzwoń lub napisz.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyrok w tej sprawie:

Wyrok w sprawie Daily Finance

Wyrok w sprawie Daily Finance