Wyrok w sprawie RRM

Wyrok w sprawie RRM

RRM Limited pozywał naszego Klienta, a nasi prawnicy kolejny raz skutecznie udowodnili bezzasadność dochodzonego pozwem roszczenia. Podmiot domagał się od naszego Klienta ok. 1300 zł. Wyrok w sprawie RRM mógł być tylko jeden, sąd oddalił powództwo w całości. 

Wierzyciel: RRM Limited
Wysokość długu: ok. 1300,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

RRM Limited pozywa a my podejmujemy się oddłużania!

„Wiem, że nie była to z mojej strony mądra decyzja. Ale wtedy naprawdę nie miałem innego wyjścia. Musiałem ratować się tą chwilówką! Teraz nie jest istotne, na co tak bardzo były mi potrzebne te pieniądze. Wiem, że wpłacałem kilkanaście razy jakieś pieniądze, żeby odroczyć termin spłaty. Ale to chyba nie miało spłacać pożyczki tylko pozwolić spłacić mi ją później. Już sam nie wiem! Zamotałem się w tym na całego!  Istotne jest to, że odebrałem nakaz zapłaty i proszę Was o pomoc!”- tak napisał do nas mężczyzna poprzez formularz kontaktowy na Portalu Dłużnika. Nasza odpowiedź mogła być tylko jedna: „Tak, oczywiście pomożemy Panu!”

Wyrok w sprawie RRM

Kiedy przeczytaliśmy to co napisał do nas Pan Kordian od razu przypuszczaliśmy jak może potoczyć się jego sprawa. Ale jak podkreślamy na każdym kroku, nigdy nie budzimy złudnych nadziei! Podstawą naszej pracy jest racjonalne, obiektywne i uczciwe podejście. Najpierw solidna analiza dokumentów a dopiero potem, dzięki naszemu kilkunastoletniemu doświadczeniu w oddłużaniu, jesteśmy w stanie powiedzieć co może z tego wyniknąć. Zaznaczamy, że jednak ostateczna decyzja zależy od wyroku jaki zostanie orzeczony w konkretnej sprawie. Gdy nasz prawnik skontaktował się z mężczyzną, porosił o przesłanie dokumentów w sprawie i wszystkich potwierdzeń wpłat dokonywanych na rzecz tego zobowiązania. Kiedy tylko otrzymał te informacje od razu wiedział, że roszczenie nie istnieje. Teraz należało udowodnić to w sądzie. W końcu zapadał wyrok w sprawie RRM i był to wyrok korzystny dla nas, oddalający powództwo w całości!

Oddłużenia to nasza specjalność

Kiedy odbierzesz nakaz zapłaty nie załamuj rąk. To nie jest koniec świata a jak pokazuje nasze doświadczenie otwiera drogę do skutecznej obrony przed dochodzonym roszczeniem. Jest tylko jeden warunek, który należy spełnić, aby móc się bronić. Mianowicie, nieprzekraczalny termin 14 dni na wniesienie sprzeciwu od chwili odebrania nakazu. Nigdy nie chowaj nakazu zapłaty do szuflady udając, że sprawa jakoś sama się rozwiąże. To jest najgorsze wyjście, które nieuchronnie prowadzi do egzekucji komorniczej. A przecież każdy zadłużony chce tego uniknąć!

Nie wiesz jak napisać sprzeciw? Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści napiszą go za Ciebie. Będziesz miał pewność, że wszystko zostało zrobione tak jak powinno! Czyli zgodnie z wszelkimi procedurami i literą prawa.

+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyrok w tej sprawie:

Wyrok w sprawie RRM

Wyrok w sprawie RRM