plansza szachowa, szachowy król (pionek) w mini-koronie

6. wygrana z Profi Credit dla tego samego Klienta

Kolejny raz spotkaliśmy się z firmą pożyczkową Profi Credit w sądzie. Ostatnia batalia dotyczyła znanego już małżeństwa, w stosunku do którego wytoczono aż 6 spraw… Dzięki determinacji udało nam się wygrać wszystkie, a Klienci mogą raz na zawsze zapomnieć o długach.

Ostania prosta przed nami

Pisaliśmy już o małżeństwie od lat walczącym z kolejnymi zaciągniętymi zobowiązaniami, które coraz bardziej ich pogrążały, a firma, w której wzięli pożyczkę wcale nie pomagała im w oddłużeniu. Podjęliśmy się reprezentacji Klientów przed sądem. Nasza walka się opłaciła. Wygraliśmy wszystkie sześć spraw. Opis wcześniejszych znajdziecie tutaj:

Od samego początku wiedzieliśmy, że sprawa tego małżeństwa nie będzie prosta. Ilość dokumentów oraz kwoty zadłużenia były znaczne. Jednak dogłębna analiza pozwoliła nam jednoznacznie stwierdzić, że naliczane przez Profi Credit kwoty, nijak miały się do wielkości zaciągniętych zobowiązań.

Sąd podzielił nasze racje. Powództwo Profi Credit oddalone

Nasi Klienci zostali pozwani na kwotę 7400 zł, choć realnie pożyczyli jedynie 3000 zł. Astronomiczne odsetki były naliczone za nic. Podczas procesu sąd zgodził się z naszymi argumentami i oddalił powództwo w całości. Firma Profi Credit została również obciążona kosztami postępowania sądowego w kwocie 1817 złotych.

Uwolniliśmy małżeństwo ze spirali zadłużenia

Coraz częściej zgłaszają się do nas osoby, które zaciągając kolejne zobowiązania dochodzą do momentu, w którym nie potrafią poradzić sobie ze skalą problemu. Jesteśmy po to, by pomóc im wyjść z długów, aby (tak jak wspomniane małżeństwo) mogli raz na zawsze zapomnieć o zobowiązaniach. Przez lata spotkaliśmy wiele osób, które wpadały w spirale zadłużenia przez niewielkie pożyczki. Wyjście z kłopotów finansowych było dla nich niemal niemożliwe. W takich sytuacjach wkraczamy do akcji, żeby pomóc.

Chcesz pokonać długi? Zgłoś się do nas

Jeśli macie problem z długami, firma, w której zaciągnęliście zobowiązanie naliczyła Wam horrendalne odsetki lub macie na głowie wierzyciela, zgłoście się do nas. Znamy sprawdzone rozwiązania na oddłużanie. Nie ma powodu do wstydu, nasi adwokaci znajdą sposoby na pokonanie długów. Bez obaw o koszty, rozliczamy się za sukces.

Skontaktuj się z nami! Nasz adres e-mail: pomoc@portal-dluznika.pl

Wyrok w tej sprawie: