• Home
  • Chwilówki
  • Profi Credit po raz 5. przegrywa z Portalem Dłużnika. Przed nami ostatnie starcie
kary kredytowe

Profi Credit po raz 5. przegrywa z Portalem Dłużnika. Przed nami ostatnie starcie

Profi Credit dochodziło od Naszych Klientów astronomicznych 19 tysięcy złotych, mimo że kwota pożyczki opiewała na 8 tys. i została częściowo spłacona. Wywalczyliśmy oddalenie zawyżonej kwoty. Sąd ponownie podzielił nasze racje. To już piąty raz.

Spirala zadłużeń w Profi Credit. 6 spraw sądowych w przypadku tylko jednego małżeństwa

Nasi Klienci to małżeństwo, o którym pisaliśmy już wcześniej. Adwokat z Portal Dłużnika przyjął pełnomocnictwo w sprawie, aż sześciu pożyczek zaciągniętych w Profi Credit. Do tej pory wygraliśmy pięć spraw sądowych, z czego trzy zostały rozstrzygnięte w ciągu tylko jednego dnia. Łączna kwota, której Profi Credit domagał się od naszych Klientów wynosiła wtedy aż 35 tysięcy złotych! Przeczytacie o tym w tekście Profi Credit znów na celowniku. Wygraliśmy kolejną bitwę.

Bezzasadny nakaz spłaty i powództwo oddalone. Portal Dłużnika działa skutecznie

Kolejne spotkanie Profi Credit z naszą kancelarią oddłużeniową miało miejsce niedługo później, także w sądzie. Chodziło o nakaz spłaty opiewający o kwotę 8 tysięcy złotych. Sąd w całości oddalił roszczenie firmy pożyczkowej. Zdziwilibyśmy się, gdyby było inaczej bowiem nasi Klienci pożyczyli i spłacili 6 tysięcy złotych. Nakaz spłaty był całkowicie bezzasadny. Pisaliśmy o tym w tekście Portal Dłużnika vs Profi Credit 4:0.

Bronimy przed zawyżonymi roszczeniami wierzycieli

Tym razem Profi Credit przegrało 15,5 tys. zł plus koszt procesu. Nasi Klienci otrzymali nakaz zapłaty na19 tys. złotych, choć pożyczyli tylko 8 tys., z czego 4,5 tys. zł zostało spłacone. Sąd finalnie oddalił ok. 15,5 tysiąca zł. Profi Credit zostało też zobligowane do pokrycia kosztów procesu. Nasi Klienci odetchnęli z ulgą.

Jak uporać się z zadłużeniem? Wystarczy się do nas zgłosić

Przygotowujemy się do ostatniej sprawy przeciwko Profi Credit. Jesteśmy dobrej myśli. Dotychczasowe zwycięstwa naszej kancelarii udowodniły, że oddłużanie jest naszą specjalnością.

Jeśli macie problem z rosnącymi długami, firma pożyczkowa domaga się od Was zawyżonych zapłat lub macie problem z kredytami, zgłoście się do nas. Podpowiemy jak sprawdzić zadłużenie, co może zrobić komornik (oraz czego NIE może) i jak wyjść ze spirali zadłużeń. Gwarantujemy zaangażowanie, rzetelność i rozsądny sposób rozliczania się. Klient opłaca z góry najwyżej niewielką zaliczkę na koszty: pełnomocnictwo, korespondencję, ewentualnie dojazd na rozprawę.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Wyrok w tej sprawie: