Portal Dłużnika vs Profi Credit 4:0

Za nami 4 wygrana sprawa z Profi Credit dotycząca jednego Klienta. Sąd oddalił powództwo firmy pożyczkowej, która domagała się blisko 8000 zł, mimo że pożyczka w wysokości 6000 zł została w całości spłacona.

Niedawno pisaliśmy o małżeństwie, które wpadło w spiralę długów. Nasi Klienci zgłosili się do nas z sześcioma pożyczkami wziętymi od Profi Credit - Profi Credit znów na celowniku. Wygraliśmy kolejną bitwę.

Za nami już 4 wygrane sprawy. Ostatnia dotyczyła nakazu spłaty 8000 zł. Po przeanalizowaniu wszystkich dokumentów okazało się, że roszczenie było bezzasadne ponieważ nasz Klient pożyczył 6000 zł i ta kwota została spłacona. Sąd przyznał nam rację.

Przed nami jeszcze dwie sprawy z Profi Credit. Nie przewidujemy innych wyroków, niż te dotychczasowe.

Nasz email: pomoc@new.portal-dluznika.pl

Wyrok w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy