Profi Credit znów na celowniku. Wygraliśmy kolejną bitwę

Profi Credit to jedna z największych firm pożyczkowych w Polsce, jak zresztą sami o sobie piszą. Niejednokrotnie zajmowaliśmy się sprawami dotyczącymi horrendalnych kosztów udzielanych pożyczek, jakie spółka nalicza swoim klientom. Tylko jednego dnia i tylko w przypadku jednego małżeństwa, wygraliśmy z Profi Credit trzy sprawy procesowe. Co najważniejsze, Klienci pożyczyli łącznie 17 000 zł i tyle też spłacili, a Profi Credit dochodziło jeszcze zawrotnej kwoty ok 35 000 zł łącznie.

Małżeństwo zgłosiło się do nas z prośbą o pomoc w sytuacji, gdy miało na głowie sześć pożyczek w Profi Credit. Niestety, drogie pożyczki doprowadziły do całkowitego braku płynności finansowej, co spowodowało zadłużanie się w kolejnych firmach. Jakie były konsekwencje? Małżeństwo wpadło w pułapkę tzw. spirali zadłużenia, z której ciężko się wydostać. Na szczęście zgłosili się do nas w porę!

Z Profi Credit można wygrać

W tym, jak i wielu innych przypadkach, podjęliśmy się skutecznej obrony. Gdy tylko nasi Klienci otrzymali nakazy zapłaty, niezwłocznie wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty. Sąd podzielił nasze stanowisko procesowe i oddalił roszczenia Firmy w całości. Oznacza to, że dla naszych Klientów sprawa jest zamknięta, nie będą musieli spłacać dochodzonych pozwami 35 000 zł. Takie astronomiczne kwoty można z całą pewnością wydać lepiej...

Wdzięczność na twarzach naszych Klientów, to dla nas największa nagroda!

Kiedy poinformowaliśmy Klientów o wyniku rozpraw, nie kryli prawdziwego wzruszenia. Gdyby nie trafili na naszą stronę i nie podjęli obrony w sądzie, zapewne sprawa skończyłaby się długoletnią egzekucją.  Dzięki współpracy z nami, nie ma nakazu zapłaty, nie ma komornika i nie ma długu. Teraz nasi Klienci mogą spokojnie skupić się na innych zobowiązaniach. Co prawda przed nami jeszcze 3 inne sprawy z Profi Credit, ale nie wyobrażamy sobie, żeby efekt był inny niż wyżej wspomniany!

Masz podobny problem?

Zmagasz się z problemem ze spłatą długów? Zaciągasz kolejne pożyczki, aby spłacić te zaciągnięte wcześniej? STOP! TAKIE DZIAŁANIE, TO NIE ROZWIĄZANIE! Skontaktuj się z nami, a przyjrzymy się Twoim długom i pomożemy je obniżyć do możliwego minimum.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Wyroki sądowe:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy