profi credit, wygrana w sądzie

Profi Credit znów na celowniku. Wygraliśmy kolejną bitwę

Profi Credit to jedna z największych firm pożyczkowych w Polsce, jak zresztą sami o sobie piszą. Niejednokrotnie zajmowaliśmy się sprawami dotyczącymi horrendalnych kosztów udzielanych pożyczek, jakie spółka nalicza swoim klientom. Tylko jednego dnia i tylko w przypadku jednego małżeństwa, wygraliśmy z Profi Credit trzy sprawy procesowe. Co najważniejsze, Klienci pożyczyli łącznie 17 000 zł i tyle też spłacili, a Profi Credit dochodziło jeszcze zawrotnej kwoty ok 35 000 zł łącznie.

Małżeństwo zgłosiło się do nas z prośbą o pomoc w sytuacji, gdy miało na głowie sześć pożyczek w Profi Credit. Niestety, drogie pożyczki doprowadziły do całkowitego braku płynności finansowej, co spowodowało zadłużanie się w kolejnych firmach. Jakie były konsekwencje? Małżeństwo wpadło w pułapkę tzw. spirali zadłużenia, z której ciężko się wydostać. Na szczęście zgłosili się do nas w porę!

Z Profi Credit można wygrać

W tym, jak i wielu innych przypadkach, podjęliśmy się skutecznej obrony. Gdy tylko nasi Klienci otrzymali nakazy zapłaty, niezwłocznie wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty. Sąd podzielił nasze stanowisko procesowe i oddalił roszczenia Firmy w całości. Oznacza to, że dla naszych Klientów sprawa jest zamknięta, nie będą musieli spłacać dochodzonych pozwami 35 000 zł. Takie astronomiczne kwoty można z całą pewnością wydać lepiej…

Wdzięczność na twarzach naszych Klientów, to dla nas największa nagroda!

Kiedy poinformowaliśmy Klientów o wyniku rozpraw, nie kryli prawdziwego wzruszenia. Gdyby nie trafili na naszą stronę i nie podjęli obrony w sądzie, zapewne sprawa skończyłaby się długoletnią egzekucją.  Dzięki współpracy z nami, nie ma nakazu zapłaty, nie ma komornika i nie ma długu. Teraz nasi Klienci mogą spokojnie skupić się na innych zobowiązaniach. Co prawda przed nami jeszcze 3 inne sprawy z Profi Credit, ale nie wyobrażamy sobie, żeby efekt był inny niż wyżej wspomniany!

Masz podobny problem?

Zmagasz się z problemem ze spłatą długów? Zaciągasz kolejne pożyczki, aby spłacić te zaciągnięte wcześniej? STOP! TAKIE DZIAŁANIE, TO NIE ROZWIĄZANIE! Skontaktuj się z nami, a przyjrzymy się Twoim długom i pomożemy je obniżyć do możliwego minimum.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Wyroki sądowe: