Takto Pożyczki – szybka gotówka i mozolne wychodzenie z długów

Takto to jedna z firm pożyczkowych, które oferują gotówkę w 15 minut. Portal Dłużnika pomógł Panu Piotrowi, który otrzymał nakaz zapłaty na kwotę dwukrotnie wyższą od pierwotnego zobowiązania. Dzięki temu nasz Klient może zająć się ciężko chorą żoną.

Każdy klient to inna historia

Do naszej kancelarii oddłużeniowe zgłaszają się ludzie, którzy przynoszą ze sobą niezwykłe historie. Niestety, często tragiczne. Pan Piotr wziął pożyczkę nie dla kaprysu, czy zachcianki a z konieczności. Jego żona od lat walczy z ciężką chorobą, która pochłania ogromne ilości pieniędzy – realia są takie, że leczenie w ramach NFZ trwa często po prostu zbyt długo i polega przede wszystkim na oczekiwaniu na swoją kolej wizyty u specjalistów. Szybka pożyczka w momencie jej zaciągnięcia może okazać się zbawienna, ponieważ zastrzyk gotówki umożliwia natychmiastowe zrealizowanie potrzeb, które wymagają sporych nakładów finansowych. Niedługo później okazuje się, że pożyczkobiorca musi słono zapłacić za ten przywilej.

Szybka pożyczka w Takto. Sprawa trafiła do Sądu

Pan Piotr pożyczył od firmy Takto 7 tysięcy złotych, a następnie otrzymał nakaz zapłaty na 14 tysięcy... Zrozpaczony zgłosił się do nas po pomoc. Wspólnymi siłami udało nam się skompletować wszystkie dokumenty i ustalić strategię działania. Konieczna była obrona procesowa, ponieważ tylko w ten sposób mogliśmy powstrzymać Takto przed zgłoszeniem wniosku o tytuł wykonawczy, który doprowadziłby do egzekucji komorniczej. Pan Piotr nie do końca wierzył, że uda nam się tak bardzo poprawić jego sytuację. Na szczęście miło go zaskoczyliśmy - Sąd oddalił powództwo w całości, w pełni uwzględniając nasze stanowisko w tej sprawie.

Oddłużanie jest jak wyjście z opresji

Nasz Klient odczuł ogromną ulgę. Jego żona, Pani Sylwia, popłakała się z radości i wzruszenia. W takich sytuacjach odczuwamy dumę i satysfakcję z wykonywanej pracy. Dla podobnych chwil warto angażować się w każdą podejmowaną sprawę.

Jeśli znaleźliście się w trudnej sytuacji życiowej i przez to także finansowej, koniecznie skorzystajcie z pomocy specjalistów, którzy od lat zajmują się oddłużaniem. Nasza kancelaria mieści się w Łodzi, ale działamy na terenie całego kraju.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Wyrok w tej sprawie:

 

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy