• Home
  • Chwilówki
  • Takto Pożyczki – szybka gotówka i mozolne wychodzenie z długów

Takto Pożyczki – szybka gotówka i mozolne wychodzenie z długów

Takto to jedna z firm pożyczkowych, które oferują gotówkę w 15 minut. Portal Dłużnika pomógł Panu Piotrowi, który otrzymał nakaz zapłaty na kwotę dwukrotnie wyższą od pierwotnego zobowiązania. Dzięki temu nasz Klient może zająć się ciężko chorą żoną.

Każdy klient to inna historia

Do naszej kancelarii oddłużeniowe zgłaszają się ludzie, którzy przynoszą ze sobą niezwykłe historie. Niestety, często tragiczne. Pan Piotr wziął pożyczkę nie dla kaprysu, czy zachcianki a z konieczności. Jego żona od lat walczy z ciężką chorobą, która pochłania ogromne ilości pieniędzy – realia są takie, że leczenie w ramach NFZ trwa często po prostu zbyt długo i polega przede wszystkim na oczekiwaniu na swoją kolej wizyty u specjalistów. Szybka pożyczka w momencie jej zaciągnięcia może okazać się zbawienna, ponieważ zastrzyk gotówki umożliwia natychmiastowe zrealizowanie potrzeb, które wymagają sporych nakładów finansowych. Niedługo później okazuje się, że pożyczkobiorca musi słono zapłacić za ten przywilej.

Szybka pożyczka w Takto. Sprawa trafiła do Sądu

Pan Piotr pożyczył od firmy Takto 7 tysięcy złotych, a następnie otrzymał nakaz zapłaty na 14 tysięcy… Zrozpaczony zgłosił się do nas po pomoc. Wspólnymi siłami udało nam się skompletować wszystkie dokumenty i ustalić strategię działania. Konieczna była obrona procesowa, ponieważ tylko w ten sposób mogliśmy powstrzymać Takto przed zgłoszeniem wniosku o tytuł wykonawczy, który doprowadziłby do egzekucji komorniczej. Pan Piotr nie do końca wierzył, że uda nam się tak bardzo poprawić jego sytuację. Na szczęście miło go zaskoczyliśmy – Sąd oddalił powództwo w całości, w pełni uwzględniając nasze stanowisko w tej sprawie.

Oddłużanie jest jak wyjście z opresji

Nasz Klient odczuł ogromną ulgę. Jego żona, Pani Sylwia, popłakała się z radości i wzruszenia. W takich sytuacjach odczuwamy dumę i satysfakcję z wykonywanej pracy. Dla podobnych chwil warto angażować się w każdą podejmowaną sprawę.

Jeśli znaleźliście się w trudnej sytuacji życiowej i przez to także finansowej, koniecznie skorzystajcie z pomocy specjalistów, którzy od lat zajmują się oddłużaniem. Nasza kancelaria mieści się w Łodzi, ale działamy na terenie całego kraju.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Wyrok w tej sprawie: