Pożyczka dla bardzo zadłużonych przez internet

10 lipca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Pożyczka dla bardzo zadłużonych przez internet to niestety pułapka finansowa, na którą daje się nabrać wiele osób. W obliczu rosnących potrzeb finansowych wielu z nas szuka szybkich rozwiązań, które mogą pomóc w pokryciu nagłych wydatków lub skonsolidować istniejące długi. Hasło Pożyczka dla bardzo zadłużonych przez internet brzmi jak światełko w tunelu dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej. Jednak zanim podążysz za tym światełkiem, warto zastanowić się dwa razy i nie dać się nabrać na obiecujące, ale często mylące marketingowe chwyty.

Powód: Dobra Kasa Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
6.070,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Pożyczka dla bardzo zadłużonych przez internet to duże ryzyko

Niestety. Nie każdy zdaje sobie sprawę z ryzyka, jakie niesie za sobą zaciąganie kolejnych zobowiązań, zwłaszcza gdy jesteśmy już pogrążeni w długach. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa spotyka się z wieloma przypadkami, kiedy klientka lub klient, kierując się rozpaczliwą potrzebą szybkiego uzyskania gotówki, nabrał się na hasło pożyczka dla bardzo zadłużonych przez internet i tym samym wpadł w jeszcze głębszą spiralę zadłużenia.

Przykładem może być sytuacja naszej klientki, która w poszukiwaniu finansowego wsparcia trafiła na ofertę internetową, która obiecywała szybkie pożyczki nawet dla osób z negatywną historią kredytową. Kusząca perspektywa otrzymania gotówki bez wychodzenia z domu i bez zbędnych formalności okazała się jednak pułapką. Wysokie oprocentowanie, dodatkowe opłaty oraz krótki termin spłaty sprawiły, że dług szybko rósł, a nasza klientka nie była w stanie poradzić sobie z narastającym problemem.

Dzięki profesjonalnemu podejściu i wsparciu udało się wypracować strategię wyjścia z długów

Pożyczka dla bardzo zadłużonych przez internet

Przeprowadziliśmy dokładną analizę sytuacji finansowej klientki. Pomogliśmy w negocjacjach z wierzycielami i przygotowaliśmy plan oddłużania. Nasze działania doprowadziły do tego, że sąd oddalił powództwo w całości. Umożliwiło to klientce stopniowe wychodzenie na prostą bez obciążenia dodatkowymi kosztami sądowymi.

Warto pamiętać, że hasła typu pożyczka dla bardzo zadłużonych przez internet są przede wszystkim chwytem marketingowym. Chwytem, który ma na celu przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów. Niestety. W wielu przypadkach oferta ta nie jest tak korzystna, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Zanim zdecydujesz się na zaciągnięcie kolejnego zobowiązania, zastanów się, czy jest to faktycznie rozwiązanie Twoich problemów. Zastanów się czy nie jest to tylko chwilowe załatanie dziury w domowym budżecie, które w dłuższej perspektywie może przynieść więcej szkody niż pożytku. Pożyczka dla bardzo zadłużonych przez internet niestety doprowadzi Cię do pułapki zadłużenia.

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy na temat oddłużania, jesteśmy w stanie pomóc Ci znaleźć najlepsze wyjście z trudnej sytuacji. Wiemy, jak unikać pułapek i nieuczciwych praktyk niektórych instytucji finansowych. Z nami oddłużanie jest możliwe.

Pamiętaj, że zawsze warto szukać rozwiązań. Powinny być to rozwiązania, które są dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Nie daj się zwieść pustym obietnicom. Nie podejmuj pochopnych decyzji, które mogą pogorszyć Twoją sytuację. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa jest tutaj, aby Ci pomóc i wesprzeć w procesie wychodzenia z zadłużenia. Zaufaj profesjonalistom i daj sobie szansę na nowy start bez długów.

Pożyczka dla bardzo zadłużonych przez internet nie jest dobrym rozwiązaniem. Niestety ale przez tego typu pożyczki człowiek popada w spiralę zadłużenia. Wyjście z długów jest możliwe ale wymaga czasu, cierpliwości.

Z nami nie zginiesz! Skontaktuj się z naszą kancelarią, jak najszybciej. Pamiętaj, że pożyczka dla bardzo zadłużonych przez internet to nie jest droga do oddłużania. Pożyczka dla bardzo zadłużonych przez internet pogłębi Twoje zadłużenie.


Czy pożyczki prywatne z zabezpieczeniem to pułapka finansowa?

Czy pożyczki prywatne z zabezpieczeniem to bezpieczne rozwiązanie? W obliczu nagłej potrzeby finansowej wiele osób zastanawia się nad zaciągnięciem pożyczki…

Nieprzypadkowy sprzeciw od nakazu zapłaty prowadzi do sukcesu

Wierzyciel wtórny, który ma swoją siedzibę w Tallinnie w Estonii, na dobre zadomowiła się na polskim rynku obrotu wierzytelnościami. Istotnie…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pożyczka dla bardzo zadłużonych przez internet

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget