• Home
  • Aktualności
  • Nieprzypadkowy sprzeciw od nakazu zapłaty prowadzi do sukcesu

Nieprzypadkowy sprzeciw od nakazu zapłaty prowadzi do sukcesu

Wierzyciel wtórny, który ma swoją siedzibę w Tallinnie w Estonii, na dobre zadomowiła się na polskim rynku obrotu wierzytelnościami. Istotnie ta firma skupuje długi od firm pożyczkowych i wnosi do sądu pozwy o zapłatę. Oczywiście mowa o NextCap, które pozwało naszą Klientkę o zapłatę 1.657,00 zl. Z pewnością wielu nie podejmuje obrony, ale Pani Lena nie należy do tej grupy. Kobieta już od prawie dwóch lat z pomocą mecenasów z naszej kancelarii oddłużeniowej, wychodzi ze spirali zadłużenia. Przede wszystkim podjęła słuszną decyzją, że chce wyjść z długów i tego konsekwentnie się trzyma. W związku z tym, już niebawem, będzie mogła zapomnieć o długami. Tym razem reprezentowaliśmy Klientkę w sądzie w sprawie z powództwa wspomnianego NaxtCap. W rezultacie wygraliśmy ten spór. Sąd oddalił w całości powództwo wierzyciela wtórnego.

Powód: NextCap Ventures OU
Wartość przedmiotu sporu: 1.657,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Nieprzypadkowy sprzeciw od nakazu zapłaty, pozwala na skuteczną obronę w sądzie

Zapamiętaj, że nakaz zapłaty wydany i doręczony przez sąd, może posłużyć pozywającemu jako narzędzie do wszczęcia egzekucji komorniczej. Oczywiście najpierw musi uzyskać prawomocność i zostać opatrzony w klauzulę wykonalności. Bez wątpienia tak się stanie, kiedy nie podejmiesz działań w swoje obronie. Bezsprzecznie nieprzypadkowy sprzeciw od nakazu zapłaty, pozwala pozwanemu przedstawić swoje stanowisko w sprawie. W związku z tym, profesjonalnie przygotowane pismo procesowe, najczęściej pozwala skutecznie podważyć zasadność roszczenia powoda. Istotnie ta skuteczność jest równoznaczna z oddalenie powództwa w całości lub ograniczeniem jego wysokości. Dlatego naprawdę warto się bronić przed nakazami zapłaty wydawanymi przez sądy. Niewątpliwie zespół specjalistów z Portalu Dłużnika profesjonalnie poprowadzi Twoje oddłużanie.

Powództwo NextCap zostaje oddalone przez sąd

Poniżej możecie zobaczyć Państwo wyrok, wydany przez sąd w prezentowanej dzisiaj sprawie. Oczywiście zadziałaliśmy skutecznie i powództwo NextCap zostało oddalone w całości. W rezultacie nieprzypadkowy sprzeciw od nakazu zapłaty, który został merytorycznie uzasadniony sprawił, że Klientka wygrała proces.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

nieprzypadkowy sprzeciw od nakazu zapłaty