Wyjątkowe skuteczne oddłużanie na przykładzie

24 czerwca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Wyjątkowe skuteczne oddłużanie jest możliwe. Zadzwoń do nas i przekonaj się, jak możemy Ci pomóc. Problem zadłużenia dotyka wielu osób, niezależnie od ich statusu społecznego, wykształcenia czy miejsca zamieszkania. Zadłużenie może być wynikiem nieprzewidzianych wydarzeń życiowych, takich jak utrata pracy, choroba czy inne nieoczekiwane wydatki. W takich sytuacjach niezbędna okazuje się pomoc profesjonalistów, którzy potrafią skutecznie bronić interesów swoich klientów. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa specjalizuje się w wyjątkowym oddłużaniu, które pozwala naszym klientom uwolnić się od ciężaru finansowych zobowiązań i zacząć wszystko od nowa.

Powód: Equity Fund Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
3.447,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Wyjątkowe skuteczne oddłużanie

Wyjątkowe skuteczne oddłużanie

Przedstawimy sytuację naszej klientki, która po odebraniu sądowego nakazu zapłaty postanowiła bronić się i skontaktowała się z naszą Kancelarią Oddłużeniową. Nasza klientka przez lata zmagała się z rosnącym zadłużeniem. Sytuacja wydawała się bez wyjścia, aż do momentu, gdy otrzymała nakaz zapłaty z sądu. Był to dla niej moment przełomowy – zamiast poddać się, zdecydowała się na walkę. Wybór naszej Kancelarii Oddłużeniowej nie był przypadkowy. Nasza klientka szukała specjalistów, którzy mają doświadczenie i potrafią efektywnie działać w interesie swoich klientów. Wiedziała, że wyjątkowe skuteczne oddłużanie z nami jest możliwe.

Nasze działania były skrupulatnie zaplanowane i oparte na solidnej wiedzy prawnej. Dokładnie przeanalizowaliśmy sytuację finansową naszej klientki, jej dotychczasowe zobowiązania oraz wszystkie aspekty prawne związane z jej zadłużeniem. Nasza argumentacja przed sądem była przekonująca i poparta mocnymi dowodami, co pozwoliło na oddalenie powództwa w całości.

Dzięki skutecznym działaniom naszej Kancelarii Oddłużeniowej, nasza klientka uwolniła się od zadłużenia. To nie tylko zwycięstwo w sądzie, ale przede wszystkim możliwość rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu bez ciągłego stresu i niepewności związanej z finansami. Teraz nasza klientka może planować przyszłość bez obciążenia długami, które przez lata wpływały na jej codzienne życie.

Portal Dłużnika to profesjonalna pomoc zadłużonym

Wyjątkowe skuteczne oddłużanie

Nasze podejście jest indywidualne i skrojone na miarę potrzeb każdej osoby, która do nas trafia. Rozumiemy, że każdy przypadek jest inny i wymaga osobnego spojrzenia oraz dedykowanego rozwiązania. Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji finansowej i potrzebujesz profesjonalnej pomocy prawnej, skontaktuj się z nami. Niezależnie od wielkości Twojego zadłużenia i skomplikowania sprawy, nasza Kancelaria Oddłużeniowa jest gotowa Ci pomóc. Wyjątkowe skuteczne oddłużanie to nasza specjalność, a satysfakcja naszych klientów jest najlepszym dowodem na skuteczność naszych działań.

Nie czekaj, aż długi całkowicie zdominują Twoje życie. Zadzwoń do nas i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc. Wyjątkowe skuteczne oddłużanie tylko z naszą Kancelarią Oddłużeniową – to decyzja, która może zmienić Twoje życie na lepsze.

Pamiętaj, że z każdej sytuacji jest wyjście, a my jesteśmy tutaj, aby Ci w tym pomóc. Oddłużanie z naszą Kancelarią to nie tylko usługa – to partnerstwo na drodze do Twojej finansowej wolności. Zadzwoń i przekonaj się, że długi można pokonać jeśli tylko ma się u boku odpowiednią Kancelarię Oddłużeniową. Jeśli interesuje Cię wyjątkowe skuteczne oddłużanie oraz skuteczna pomoc to zapraszamy do kontaktu z nami.


Najlepszy adwokat z Łodzi pomoże wyjść z długów

Zadłużenie może przytłoczyć każdego. Ciężar finansowych zobowiązań, nieustanne telefony od wierzycieli, strach przed przyszłością – to wszystko może sprawić, że…

Szybkie pożyczki online generują długi

Pozwany o zapłatę przez Aforti Collections, przekonał się, że szybkie pożyczki online generują ogromne długi. Niewątpliwie Pan Franciszek teraz już…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyjątkowe skuteczne oddłużanie

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget