Profesjonalne i skuteczne oddłużanie konsumentów

21 czerwca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Profesjonalne i skuteczne oddłużanie konsumentów ma sens tylko z Kancelarią Oddłużeniową Łukasza Białkowskiego. W obliczu rosnących zobowiązań finansowych wielu konsumentów staje przed trudnym zadaniem odzyskania stabilności finansowej. Proces oddłużania może wydawać się długotrwały i skomplikowany, jednak z profesjonalnym wsparciem, jakie oferuje nasza Kancelaria Oddłużeniowa, można skutecznie wyjść na prostą.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu:
6.486,55 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Profesjonalne i skuteczne oddłużanie konsumentów

Profesjonalne i skuteczne oddłużanie konsumentów

Nasi specjaliści posiadają bogate doświadczenie w negocjacjach z wierzycielami oraz w reprezentowaniu klientów przed sądami, co pozwala na osiąganie optymalnych rozwiązań. Przykładem skuteczności naszych działań jest sprawa jednego z klientów, którego zobowiązania finansowe stały się dla niego nie do udźwignięcia. Dzięki kompleksowej strategii oddłużeniowej, którą dla niego opracowaliśmy, udało się doprowadzić do tego, że sąd oddalił powództwo wierzyciela w całości. To wydarzenie stało się dla naszego klienta momentem przełomowym, pozwalającym na nowo spojrzeć w przyszłość bez ciężaru długu na barkach.

Każdy przypadek oddłużania jest inny, dlatego w naszej kancelarii podchodzimy indywidualnie do sytuacji każdego klienta. Analizujemy dokładnie jego finanse, aby zrozumieć przyczyny zadłużenia i na tej podstawie opracować najbardziej efektywną strategię oddłużeniową. Współpracujemy z klientami w całym procesie, od pierwszej konsultacji, poprzez negocjacje z wierzycielami, aż po reprezentację w postępowaniach sądowych.

Profesjonalne i skuteczne oddłużanie konsumentów z naszą kancelarią ma sens i jest możliwe, ponieważ stawiamy na transparentność działań i jasne zasady współpracy. Naszym celem jest nie tylko pomoc w oddłużaniu ale również edukacja finansowa, która pozwoli klientom unikać podobnych problemów w przyszłości. Wierzymy, że każdy zasługuje na drugą szansę i możliwość odzyskania pełnej kontroli nad swoim budżetem.

Proces oddłużania z nami jest przemyślany i dostosowany do indywidualnych potrzeb

Profesjonalne i skuteczne oddłużanie konsumentów

Rozumiemy, że każda sytuacja jest unikalna, dlatego oferujemy szeroki zakres usług, w tym:

- Negocjacje z wierzycielami w celu rozłożenia płatności na dogodne raty.
- Pomoc w przygotowaniu wniosków o upadłość konsumencką.
- Reprezentacja przed sądem i pomoc w uzyskaniu korzystnych wyroków.
- Doradztwo w zakresie finansów i zarządzania budżetem domowym.

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa to zespół doświadczonych prawników i doradców finansowych, którzy są gotowi podjąć się nawet najbardziej skomplikowanych spraw oddłużeniowych. Przykładem naszej efektywności jest liczba klientów, którzy dzięki naszej pomocy mogą odetchnąć z ulgą, ciesząc się życiem bez ciągłego stresu związanego z długami.

Profesjonalne i skuteczne oddłużanie konsumentów to proces wymagający czasu, cierpliwości i przede wszystkim profesjonalnego podejścia. Z naszą kancelarią masz pewność, że każdy krok zostanie przemyślany i wykonany z największą starannością. Jeśli zmagasz się z problemem zadłużenia, nie zwlekaj – skontaktuj się z nami. Razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie, które pozwoli Ci wyjść na prostą i odzyskać finansową niezależność.

Nie rezygnuj z oddłużania tylko dlatego, że wymaga to czasu. Czas i tak kiedyś upłynie a Ty dzięki naszej kancelarii możesz uwolnić się skutecznie od długów. Pamiętaj, że odpowiednie podejście i chęć współpracy to już połowa sukcesu.

Działamy na terenie całego kraju. Dla nas nie ma znaczenia skąd jesteś. Dzięki nam możesz spać spokojnie bo my zajmujemy się Twoimi problemami. Ty masz mieć postawiony jeden cel: oddłużyć się i cieszyć się wolnością finansową.


Oddłużanie i skuteczna pomoc dłużnikom z całej Polski

Oddłużanie i skuteczna pomoc prawna to nasza codzienność. Wiemy, jak pomóc klientom wydostać się ze spirali zadłużenia. W obliczu problemów…

Oddłużanie z kredytów i chwilówek

Kiedy dzwoni do naszej kancelarii zrozpaczona osoba, której doręczono nakaz zapłaty, nie tylko staramy się słuchać, ale przede wszystkim pomóc.…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Profesjonalne i skuteczne oddłużanie konsumentów

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget